2020 vīzu viesmīļi un teritorijas

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    istabene
    Dalībnieks

    Sveiki draugi
    Es gribēju šajā sadaļā rakstīt ar draugiem, kuri gaida un saņem 2020. gada vīzu.
    Es pieteicos ar savu bērnu 17. septembrī. Viņi uzskatīja, ka manas sievas alga ir nepietiekama, un noraidīja mani un manu bērnu. Mana sieva ir Turcijas pilsone un viņai ir beztermiņa uzturēšanās atļauja. Mēs esam pārsūdzējuši ar jurista starpniecību, uzlabojot savus nosacījumus, un mēs gaidām. Cerams, ka tas izvērtīsies pozitīvi.
    Novēlu pacietību visiem, kas gaida.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Sveiki vēlreiz :)
    Es gribēju atnākt pēc dažām nedēļām un pajautāt, kā jums klājas.
    Pagājušajā gadā, kamēr gaidīju tāpat kā jūs, man bija šausmīgas dienas koronas dēļ. Es ļoti labi zinu, ka gaidīšana ar sasietām rokām šādā stāvoklī ir ļoti psiholoģiski nogurdinoša. Bet šī nav tikai situācija, kurā esat pakļauts. Korona dēļ šeit no rītdienas sākas bloķēšana. Viss ir slēgts, izņemot tirgus, aptiekas un slimnīcas. Kopš septembra apmeklēju integrācijas kursus. Kurss ir slēgts no šodienas bloķēšanas dēļ. Tiek teikts, ka tas tiks atsākts 11. janvārī, bet diemžēl nav skaidrības par to, kad kurss tiks atsākts, jo oficiāla paziņojuma nav.Eksāmens ir 22. janvārī. Un šajā procesā mums pašiem mājās ir jāgatavojas eksāmenam.
    Jūsu problēma ir tā, ka šobrīd vīza netiek izsniegta, bet atcerieties, ka arī šeit korona dēļ visur ir slēgts un diemžēl lietas tiek atliktas. Ir cilvēki, kas zaudējuši darbu. Diemžēl Korona slikti ietekmē mūsu visu dzīvi.
    Nedomājiet, ka gaidīšana ir unikāla tikai jums. Pat mana diploma atzīšana par darbu ir apturēta.
    Protams, šīs dienas paies. Vienmēr saglabājiet savu stingrību un cerību.
    En içten sevgilerimle…

    p.yilmaz
    Dalībnieks

    Labdien visiem, vai ir kādas ziņas no kāda?

    diemžēl vēl gaidām

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Ir pagājuši 3 mēneši un mēs joprojām gaidām, nav nekādu ziņu. Viņi pat neatbild uz e-pastiem

    Aya90
    Dalībnieks

    Ir pagājuši 3 mēneši un mēs joprojām gaidām, nav nekādu ziņu. Viņi pat neatbild uz e-pastiem

    Pēdējo reizi viņš Stambulā ieradās no Vācijas, es konsulātam nosūtīju e-pastu par Covid. Šī iemesla dēļ procedūras norit lēni.Teica,ka informēs ja būs nepieciešami kādi dokumenti.Pagaidām ziņu nav.Būs 4.nedēļa.Mani dokumenti ir Stambulā.Protams,ka mani atteica.Es gaidu iebilduma rezultātu.

    p.yilmaz
    Dalībnieks

    slm draugi

    Joprojām gaidām, tik daudz esmu rakstījusi un zvanījusi, ka aizliedza rakstīt un zvanīt. Bet es kaut ko uzzināju, ir lapa, viņi to izveidoja pēcpārbaudes nolūkos tiem, kam trūkst dokumentu. Tā kā dažas vēstules aizkavējas pandēmijas dēļ vai ja adrese ir norādīta nepareizi, viņi sastāda sarakstu, tie, kuru vārdi tiek minēti, iet un paņem vēstuli no durvīm un aizpilda trūkstošos dokumentus.

    https://www.berlin.de/einwanderung/service/oeffentliche-zustellungen/

    Jūs varat apskatīt šo lapu, vismaz laulātajiem Vācijā, ja jūsu vārds nav minēts, tas nozīmē, ka dokuments nav pazudis. Trūkstošie dokumenti jāaizpilda tikai tiem, kuru vārdi šeit ir minēti, vai arī radusies problēma ar adresēm.

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Šodien atnāca mana vīza, mana sieva ir vāciete, pagāja vairāk nekā 90 dienas, līdz vīza ieradās, pieteicos no Vācijas konsulāta Ankarā. Mana vīzu intervija gāja ļoti slikti. Man bija atteiktas vīzas no daudzām Šengenas valstīm. Mana sieva saņem sociālo palīdzību. Pēc mēneša ārzemnieku birojs lūdza galvotāju, un galvotājs to parakstīja. Virsnieks vairākas reizes zvanīja manai sievai pa tālruni un uzdeva jautājumus. Tas šķita negatīvs. Atklāti sakot, man nebija daudz cerību. Šodien atnāca vīza, biju diezgan pārsteigts. Es ceru, ka jūsu vīza tiks izsniegta pēc iespējas ātrāk. Tas bija ļoti nogurdinošs un nogurdinošs process.

    p.yilmaz
    Dalībnieks

    Šodien atnāca mana vīza, mana sieva ir vāciete, pagāja vairāk nekā 90 dienas, līdz vīza ieradās, pieteicos no Vācijas konsulāta Ankarā. Mana vīzu intervija gāja ļoti slikti. Man bija atteiktas vīzas no daudzām Šengenas valstīm. Mana sieva saņem sociālo palīdzību. Pēc mēneša ārzemnieku birojs lūdza galvotāju, un galvotājs to parakstīja. Virsnieks vairākas reizes zvanīja manai sievai pa tālruni un uzdeva jautājumus. Tas šķita negatīvs. Atklāti sakot, man nebija daudz cerību. Šodien atnāca vīza, biju diezgan pārsteigts. Es ceru, ka jūsu vīza tiks izsniegta pēc iespējas ātrāk. Tas bija ļoti nogurdinošs un nogurdinošs process.

    Man prieks par tavu. Nu pirms vīzas atnākšanas nesaņēma ziņu no kravas vai zvanīja un teica, ka apstiprināts? Mana sieva ir Turcijā, 10.decembrī iesniedzu no manis pieprasītos dokumentus un joprojām gaidām.

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Paldies. Es nesaņēmu e-pastu no ārzemnieku biroja, kurā teikts, ka tas ir apstiprināts. No rīta saņēmu ziņu no UPS, pēcpusdienā piegādāja kravu, samaksāju 62 liras, lai gan kravas nodevu samaksāju konsulātā. Par laimi, tajā tika atrasta vīza.

    Aya90
    Dalībnieks

    Šodien atnāca mana vīza, mana sieva ir vāciete, pagāja vairāk nekā 90 dienas, līdz vīza ieradās, pieteicos no Vācijas konsulāta Ankarā. Mana vīzu intervija gāja ļoti slikti. Man bija atteiktas vīzas no daudzām Šengenas valstīm. Mana sieva saņem sociālo palīdzību. Pēc mēneša ārzemnieku birojs lūdza galvotāju, un galvotājs to parakstīja. Virsnieks vairākas reizes zvanīja manai sievai pa tālruni un uzdeva jautājumus. Tas šķita negatīvs. Atklāti sakot, man nebija daudz cerību. Šodien atnāca vīza, biju diezgan pārsteigts. Es ceru, ka jūsu vīza tiks izsniegta pēc iespējas ātrāk. Tas bija ļoti nogurdinošs un nogurdinošs process.

    yeni yılın güzel başladı inşallah hep güzel geçer darısı bizlerin başına her yer kapandı bugün artık ocakta bekleyeceğiz güzel haberler

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Jaunais gads ir sācies labi, ceru, ka vienmēr būs labi, mums viss slēgts, šodien gaidīsim cepeškrāsnī labās ziņas.

    Paldies Aya90, būšu priecīgs, kad iznāks tava vīza, forumā redzēju, ka ilgi gaidīji, esi ieguldījis daudz pūļu un pūļu, esmu pārliecināts, ka tava vīza nāks.

    Aya90
    Dalībnieks

    Paldies Aya90, būšu priecīgs, kad iznāks tava vīza, forumā redzēju, ka ilgi gaidīji, esi ieguldījis daudz pūļu un pūļu, esmu pārliecināts, ka tava vīza nāks.

    inşallah o güzel haberler gelir bu kötü günleri bir daha hatırlamamak üzre unuturum gözün formda olsun mutlaka o güzel haberi yazacağım buraya bugün yada yarın elbet o vize gelecek kacarı yok  yolun açık olsun bahtın güzel olsun 🙏🤗🤗

    Aya90
    Dalībnieks

    Labvakar, mani atteica algas dēļ, iebildām, pēc nepilnību novēršanas, pirms 3 nedēļām, nosūtījām dokumentus ārzemnieku filiālei Stambulā, teica, ka informēs, nosūtīju e-pastu, kad 2 nedēļu laikā nesaņēmu nekādas ziņas,pateica ka procedūras ir lēnas Covid dēļ,pēc 3 nedēļām nosūtīju vēlreiz e-pastu,šoreiz no ārzemnieku filiāles.Teica,ka atkal gaida atbildi.Ir Vai ir kāds, kurš ir pieredzējis šo situāciju vai sniegs informāciju?

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Labvakar, mani atteica algas dēļ, iebildām, pēc nepilnību novēršanas, pirms 3 nedēļām, nosūtījām dokumentus ārzemnieku filiālei Stambulā, teica, ka informēs, nosūtīju e-pastu, kad 2 nedēļu laikā nesaņēmu nekādas ziņas,pateica ka procedūras ir lēnas Covid dēļ,pēc 3 nedēļām nosūtīju vēlreiz e-pastu,šoreiz no ārzemnieku filiāles.Teica,ka atkal gaida atbildi.Ir Vai ir kāds, kurš ir pieredzējis šo situāciju vai sniegs informāciju?

    Varbūt viņi vēlējās vēlreiz uzzināt ārzemnieku biroja viedokli par kādu jautājumu. Nesūtiet pārāk daudz e-pastu, es nosūtīju vairākus e-pastus pēc kārtas, viņi bija dusmīgi uz mani.

    Aya90
    Dalībnieks

    Varbūt viņi vēlējās vēlreiz uzzināt ārzemnieku biroja viedokli par kādu jautājumu. Nesūtiet pārāk daudz e-pastu, es nosūtīju vairākus e-pastus pēc kārtas, viņi bija dusmīgi uz mani.

    Es no šī brīža gaidīšu, vienmēr gribu palikt pozitīva līdz iznākumam 🤗

    Štutgarte12345
    Dalībnieks

    Es no šī brīža gaidīšu, vienmēr gribu palikt pozitīva līdz iznākumam 🤗

    Bence yabancilar dairesi haber yollamamisti tüekiyeye yollasaydi Eger bu kadar uzun sürmezdi islemleri devam ediyo denilmis hep islem sadece almanyada Benim bildigim kadariylan devam eder tüekiyede vizeyi ona göre verir almanya nederse…yorumlarda okuyorum bazende almanya onay yada red verdikten sonra on gün icinde herkesin pasaportu  eline ulasiyo Yani …bence almanyayi bi arayin yada Mail yazin nedir durum diye

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1,261 līdz 1,275 (kopā — 1,303)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.