2019. gada Vācija Visa Expecters

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Blue34
    Dalībnieks

    Uzsāku šo tēmu mūsu draugiem, kuri dalīsies savās idejās par vīzu jautājumiem no 2019. gada, ceru, ka viss būs izdevīgi visiem...

    novēlu han
    Dalībnieks

    :)

    ozzzyj
    Dalībnieks

    Sizi çok iyi anlıyorum.bazen aksilikler olur hayatta. Biz düğünü Ağustos ayında yaptık.Eylül den kasıma kadar randevuyu bekledim. Kasımdan beridir de vize onayını bekliyorum. Bizim bağlı bulunduğumuz yabancılar şubesi çok yoğun.yaklaşık 4 hafta önce eşim yabancılar şubeye mail attı. Geçen hafta maile gelen cevapta ''konsolosluktan gönderilecek evrakların henüz ellerine ulaşmadığını, aşırı yoğunluktan dolayı beklememiz gerektiği, bir daha mail atmamız gerektiği” haberini aldık.
    Nevaru saprast, kā konsulāts tik ilgi (2.5 mēneši) nevarēja piegādāt dokumentus ārzemnieku filiālei. Interesanti, vai ir problēmas ar konsulātu, vai pastāv iespēja, ka mūs izsauks uz pārbaudēm pēc tam, kad gaidīšanas laiks pārsniedz 2.5 mēnešus. (Mums nav tādas situācijas, ka būtu nepieciešama pretpratināšana, izņemot vecuma starpību, bet man jau dažas dienas ir sajūta, ka mūs izsauks uz pretpratināšanu) Šodien ir pagājušas 78 dienas, kopš es pieteicos. Ceru, ka drīzumā saņemsim labas ziņas. 🙋🏻‍♀️

    Dusi mierā mans mīļais, tāpēc tur ir tik lēni un apgrūtinoši.Vai viņi šo e-pastu nosūtīja tavai sievai pagājušajā nedēļā?
    Capraz sorgu korkusu veya red korkusu bende de olmustu , süre uzayınca insanın aklına böyle seyler geliyor istemsiz olarak.. capraz sorguya gelince hiç belli olmuyor buralarda insanların deneyimlerinden yada youtubetaki insanların konusmalarından cıkarttıgım sonuc basvurudan 1 ay 1,5 ay sonra capraz icin cagrılan da var 3 ay bekleyip süre bitiminde cagrılan da var.. 🤷🏻‍♀️ Ama aklına bunları getirmemeye calıs, dedigin gibi yaş farkı veya süpheli bir durum yok ki sizin durumunuzda…senin evrakların gitmemiş dediklerine göre , ama 2,5 ayda alman konsoloslugunun aslında gondermesi gerekiyor 1-4 hafta dimi göndermesi? Bilemiyorum ki canım belki bilgi vermek istemedikleri icin de oyle demiş olabilirler 🤷🏻‍♀️ Güzel haberlerini bekliyorum 🙏🏻

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Sveicināti
    Sistēma vispār nedarbojas labi
    Mēs nekur nesūtījām e-pastu un mums nav informācijas par to, vai dokumenti tika piegādāti vai nē.
    Ja mēs mēģinām iegūt informāciju zvanot vai sūtot e-pastu, viņi teica, ka tas prasīs ilgāku laiku, tāpēc mēs gaidām atbildi.
    Tā kā mēs tik ilgi gaidījām, mums pietrūka pacietības
    Kura pilsēta ir tava?

    Tā kā jūsu process sākās apmēram pirms 1 mēneša, tagad nebūtu pareizi sūtīt e-pastu. Taču, ja pēc apmēram mēneša nesaņemat ziņas par vīzas statusu, jūsu dzīvesbiedrs var nosūtīt e-pastu vācu valodā uz ārzemnieku filiāli, kurā paskaidro jūsu situāciju un noskaidro jūsu vīzas statusu. Arī iepriekšējās lapās esmu rakstījis daudz komentāru par to, vai sūtīt e-pastu vai nē. Taču pēc dažu cilvēku baumām, ka ārzemnieku filiālei nosūtītais e-pasts ir paātrinājis procesu, riskējām procesu paildzināt un nosūtījām e-pastu, kurā valsts valodā izskaidrojam savu situāciju, un saņēmām atbildi, ko minēju iepriekš. .
    Jūs domājat, ka jūs pašlaik pārāk ilgi gaidāt, jo pirms vīzas pieprasīšanas jums ir gadījies gaidīt 7 mēnešus sava laulātā stāvokļa dēļ. 1-2 mēneši ir normāli, lai apstiprinātu vīzu. Ceru, ka jūsu nākamais process neaizņems pārāk ilgu laiku. Tā ir patiešām sarežģīta situācija. Dzīvosim Magdeburgā.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Dusi mierā mans mīļais, tāpēc tur ir tik lēni un apgrūtinoši.Vai viņi šo e-pastu nosūtīja tavai sievai pagājušajā nedēļā?
    Capraz sorgu korkusu veya red korkusu bende de olmustu , süre uzayınca insanın aklına böyle seyler geliyor istemsiz olarak.. capraz sorguya gelince hiç belli olmuyor buralarda insanların deneyimlerinden yada youtubetaki insanların konusmalarından cıkarttıgım sonuc basvurudan 1 ay 1,5 ay sonra capraz icin cagrılan da var 3 ay bekleyip süre bitiminde cagrılan da var.. 🤷🏻‍♀️ Ama aklına bunları getirmemeye calıs, dedigin gibi yaş farkı veya süpheli bir durum yok ki sizin durumunuzda…senin evrakların gitmemiş dediklerine göre , ama 2,5 ayda alman konsoloslugunun aslında gondermesi gerekiyor 1-4 hafta dimi göndermesi? Bilemiyorum ki canım belki bilgi vermek istemedikleri icin de oyle demiş olabilirler 🤷🏻‍♀️ Güzel haberlerini bekliyorum 🙏🏻

    Sveika dārgā,
    Pirmkārt, paldies par jaukajiem vēlējumiem😘
    Jā, viņi tikko nosūtīja e-pastu, par kuru pastāstīju savai sievai.. Es nevarēju precīzi saprast, kas tas ir. Varbūt virsnieks nevēlējās sniegt informāciju, vai varbūt mūsu dokumenti faktiski netika nosūtīti konsulātam.
    Procesam turpinoties, manā galvā neizbēgami ienāk negatīvas domas. Mums nekas cits neatliek, kā gaidīt savu pašreizējo situāciju.
    Vai jūs apmetāties Vācijā?

    ozzzyj
    Dalībnieks

    Sveika dārgā,
    Pirmkārt, paldies par jaukajiem vēlējumiem😘
    Jā, viņi tikko nosūtīja e-pastu, par kuru pastāstīju savai sievai.. Es nevarēju precīzi saprast, kas tas ir. Varbūt virsnieks nevēlējās sniegt informāciju, vai varbūt mūsu dokumenti faktiski netika nosūtīti konsulātam.
    Procesam turpinoties, manā galvā neizbēgami ienāk negatīvas domas. Mums nekas cits neatliek, kā gaidīt savu pašreizējo situāciju.
    Vai jūs apmetāties Vācijā?

    Ja vien nav kāda negatīva situācija, piemēram, saistīta ar ienākumiem, juridiska, sodāmība u.tml., nekaitiniet sevi Tur jums ir lēni. Esmu izlasījis visas jūsu ziņas. Iespējams, viņi to ir teikuši, lai izvairītos no informācijas sniegšanas.Kāpēc konsulātam vajadzētu 2,5 mēnešus, lai to nosūtītu? Bija cilvēki, kas to rakstīja iepriekš, vai esat ar to saskārušies? Kamēr lasīju lapas, saskāros ar to, ka viņi mētājas ar bumbu, it kā viņi saka, ka dokumenti ir pazuduši, dažreiz ārzemnieku filiālē teica, ka šeit nav, tas nenāca, konsulāts teica, ka viņi nosūtīja, tas mums neatnāca. Es ceru, ka jūsu nepatikšanas drīz beigsies, manas lūgšanas ir ar jums un jūsu. 🙏🏻
    Man bija jākārto ārsta darbs, tāpēc vienkārši sakravāju mantas un esmu lidostā ☺️

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Ja vien nav kāda negatīva situācija, piemēram, saistīta ar ienākumiem, juridiska, sodāmība u.tml., nekaitiniet sevi Tur jums ir lēni. Esmu izlasījis visas jūsu ziņas. Iespējams, viņi to ir teikuši, lai izvairītos no informācijas sniegšanas.Kāpēc konsulātam vajadzētu 2,5 mēnešus, lai to nosūtītu? Bija cilvēki, kas to rakstīja iepriekš, vai esat ar to saskārušies? Kamēr lasīju lapas, saskāros ar to, ka viņi mētājas ar bumbu, it kā viņi saka, ka dokumenti ir pazuduši, dažreiz ārzemnieku filiālē teica, ka šeit nav, tas nenāca, konsulāts teica, ka viņi nosūtīja, tas mums neatnāca. Es ceru, ka jūsu nepatikšanas drīz beigsies, manas lūgšanas ir ar jums un jūsu. 🙏🏻
    Man bija jākārto ārsta darbs, tāpēc vienkārši sakravāju mantas un esmu lidostā ☺️

    Mums nav nekādu negatīvu apstākļu, kas izraisītu vīzas atteikumu. Manai sievai šobrīd ir pastāvīgs darbs. Mums ir māja, kurā dzīvot. Paldies Dievam, mums nav nekādu problēmu ar sodāmību. Procesam ieilgstot, cilvēkos neizbēgami sāk rasties negatīvas domas.Es zinu, ka, tā kā esam likumīgi precējušies un izpildām visus nosacījumus, šī vīza noteikti tiks apstiprināta. Bet, kad?
    Es novēlu jums veiksmi un laimi jaunajā dzīvē. Ceru, ka kādu dienu tiksimies 🙋🏻‍♀️

    novēlu han
    Dalībnieks

    :)

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Sveicināti
    Mana sieva šodien saņēma vēstuli
    Viņi vēlējās, lai mēs pierādītu patiesību par mūsu laulību.
    Whatsapp saruna, kur pirmo reizi iepazināmies, kas mūs iepazīstināja, kāzu bildes utt.. Papīri par sievas algu, papīrs, ka strādā 5 gadus, papīrs, kurā šobrīd strādā.
    Ko tas nozīmē

    Iemesls, kāpēc viņi vēlas jūsu Whatsapp saraksti un fotoattēlus, ir saprast, vai jūsu laulība ir īsta vai nē. Tā kā jūsu dzīvesbiedrs ir jauns pašreizējā darbā, viņi vēlas arī dokumentus, kas saistīti ar darba vietu, kurā viņš strādāja iepriekš, cik ilgi viņš strādāja iepriekšējā darba vietā, ja rodas problēmas ar darbu. Jo jūsu dzīvesbiedrs ir atbildīgs par jums rūpēm, kad jūs tur dodaties. Viņiem var rasties jautājums, cik ilgi viņi strādāja savā iepriekšējā darbā un vai viņi būs pastāvīgi savā jaunajā darbā. Vācija ir valsts, kas balstīta uz ļoti garantējošu sistēmu. Viņi piešķir lielu nozīmi ģimenes ekonomiskajai attīstībai. Tāpēc viņi prasa jūsu laulātā biznesa dokumentus tik detalizēti.Domāju, ka nebūs problēmu, ja jūs iesniegsiet dokumentus un fotogrāfijas, ko viņi pieprasa no jums.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Ayyyy ļoti laimīgs 😁😊
    Yabancılar şubesinden eşime mektup geldi. Bu mektuptan sonra 1-2 hafta içinde vize onaylanıyor genellikle…bugün 83.günümüz. Güzel haberleri sabırsızlıkla bekliyorum🙏

    novēlu han
    Dalībnieks

    :)

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Sveicināti
    Es sajūsminājos, kad ieraudzīju šo jūsu ziņu, vai tiešām tā ir?
    Trūkst dokumentu vēstulē, ko saņēmu sievai
    Kas teikts vēstulē tavai sievai?
    InshaAllah, jūs saņemsiet labas ziņas, cik drīz vien iespējams, protams, es gaidu ar nepacietību.

    Hi all,
    Es nezinu detalizētu vēstules saturu. Kad es vērsos konsulātā, viņi no manis atņēma pārāk daudz dokumentu. Tāpat ārzemnieku birojs jau iepriekš bija prasījis kādus dokumentus manai sievai. Apmēram pirms mēneša mana sieva ārzemnieku birojam nosūtīja e-pastu vācu valodā, lai noskaidrotu vīzas likteni. Pagājušajā nedēļā saņēmām atbildi uz šo e-pastu: "Manus dokumentus konsulāts viņiem nenosūtīja, un mums jāturpina pacietīgi gaidīt." Nedēļas nogalē mana sieva saņēma vēstuli no ārzemnieku biroja, kurā tika pieprasīta 12 mēnešu algas lapa un daži apdrošināšanas dokumenti.
    Tā kā pēdējo 2 gadu laikā esmu izlasījis visus ierakstus par ģimenes atkalapvienošanās vīzām, esmu secinājis, ka vīzas apstiprinājums parasti nāk dažas nedēļas pēc vēstules.
    Tagad nekādu problēmu. Visbeidzot, mēs pabeidzām 84 dienas.
    Šis process dažādiem cilvēkiem ir ļoti atšķirīgs, tāpēc es nevaru jums sniegt skaidru informāciju. Dažiem cilvēkiem pat netiek nosūtīta vēstule, viņu dzīvesbiedriem pase tiek nosūtīta tieši.
    Ceru, ka pēc iespējas ātrāk saņemsim labas ziņas.

    novēlu han
    Dalībnieks

    :)

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    :D

    novēlu han
    Dalībnieks

    :)

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    :D

Tiek rādītas 15 atbildes — no 496 līdz 510 (kopā — 537)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.