2019. gada Vācija Visa Expecters

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Blue34
    Dalībnieks

    Uzsāku šo tēmu mūsu draugiem, kuri dalīsies savās idejās par vīzu jautājumiem no 2019. gada, ceru, ka viss būs izdevīgi visiem...

    novēlu han
    Dalībnieks

    :)

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Sveiki  :)
    Protams, esmu pārliecināts, ka tas ļoti atšķiras no Turcijas, taču mums nekas cits neatliek, kā pie tā pierast.
    Es esmu Aksaray, no kuras pilsētas tu esi?

    Sveicieni Dileks Han!
    Burtiski forumā runājam tikai mēs abi😂, bet kurš šeit bija pirms mēnešiem? Šajās dienās šī vieta ir pārvērtusies par zīdkoka lauku🤣Neviena vairs nav Es domāju, ka viņš neatnāca🙄. Pieteicos no Izmiras.🙋🏻‍♀️

    novēlu han
    Dalībnieks

    :)

    northyyy
    Dalībnieks

    Sveiki, patiesībā ne visi ir saņēmuši vīzu, man liekas, ka viņi vienkārši pacietīgi gaida, tāpat kā es 😉

    northyyy
    Dalībnieks

    Pieteicos no Stambulas, 4. novembrī, 5. decembrī, atsūtīja sievai vēstuli, prasītie dokumenti bija mazliet par daudz, pamatojums bija tas, ka Stambulā dzīvojām 3,5 gadus, tāpēc veselības problēmu dēļ izvēlējāmies Stambulu.

    northyyy
    Dalībnieks

    Pa to laiku tika lūgta saziņa vēstulē.Nosūtījām datumu 13.janvāris Nepieciešamie dokumenti.
    6 mēnešu algas lapiņa
    ienākumu apliecība
    Dokuments, kas parāda pensionēšanās statusu
    Darba dokumenti par pēdējiem 5 gadiem
    Dzīvokļa statusa īres līgums
    sesijas dokuments
    Biznesa sakārtošana

    northyyy
    Dalībnieks

    Tas nav beidzies 😉
    Paskaidrojiet, kāpēc gaidījāt līdz šim, lai pieteiktos
    Lai nu kā, mēs to sagatavojām un nosūtījām tajā datumā, ko rakstīju iepriekš.
    24. janvāra dokumenti pieprasīti atkārtoti
    Aprakstiet, kā jums gāja pagātnē
    Un iebraukšanas un izbraukšanas datumi uz Vāciju
    Redzēsim, kas notiks nākamnedēļ

    cns24
    Dalībnieks

    Sveicināti
    Vīzu noformēju 5.decembrī, man ir 55 diena, turpiniet gaidīt 😔

    northyyy
    Dalībnieks

    Labdien, es novēlu jums pacietību
    Ir patiešām grūti gaidīt

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Pieteicos no Stambulas, 4. novembrī, 5. decembrī, atsūtīja sievai vēstuli, prasītie dokumenti bija mazliet par daudz, pamatojums bija tas, ka Stambulā dzīvojām 3,5 gadus, tāpēc veselības problēmu dēļ izvēlējāmies Stambulu.

    Pirmkārt, liels paldies,
    Mūsu pieteikšanās datumi ir vienādi. Tikai konsulāti ir atšķirīgi. Kamēr neredzēju tavu ziņu, man likās, ka visi, kas pieteicās manā randiņā, ir aizgājuši.Jūsu situācija šķiet diezgan sarežģīta. Ceru, ka saņemsi apstiprinājumu, pirms ieraudzīsi 4. vēstuli.

    northyyy
    Dalībnieks

    Paldies, jā, esmu mazliet apmulsusi
    Domāju, ka ir ļoti daudz cilvēku, kas var pieteikties novembrī un nebraukt, tāpēc nekrītiet drosmi.
    Es domāju, ka šī nebija pēdējā vēstule, viņi to vairs nesūtīs, tā ir vai nu apstiprināta, vai noraidīta.

    northyyy
    Dalībnieks

    Pirmkārt, liels paldies,
    Mūsu pieteikšanās datumi ir vienādi. Tikai konsulāti ir atšķirīgi. Kamēr neredzēju tavu ziņu, man likās, ka visi, kas pieteicās manā randiņā, ir aizgājuši.Jūsu situācija šķiet diezgan sarežģīta. Ceru, ka saņemsi apstiprinājumu, pirms ieraudzīsi 4. vēstuli.

    Kā jūs teicāt, ja jums nav sarežģīta situācija, jūs parasti divu nedēļu laikā saņemat atbildi no ārvalstu filiāles un saņemat apstiprinājumu.
    Ceru, ka saņemsi labas ziņas un satiksi savu sievu.

    cns24
    Dalībnieks

    Labdien, es novēlu jums pacietību
    Ir patiešām grūti gaidīt

    Labdien, es novēlu jums pacietību
    Ir patiešām grūti gaidīt

    Teşekkür ederim inşallah sizinki de bir an önce olumlu sonuçlanır.

    cns24
    Dalībnieks

    Eşim iki kez yabancılar şubesini aradı kağıtlarım gitmemiş Türkiye de işlemler yavaş sürüyo evraklarıniz gelir gelmez size ulaşıcaz denmiş. Bende bir buçuk ay dolunca konsolosluğu mail attim geri dönüş yapılmadi. İnşallah en kısa zamanda onay alırız beklemek çok zor😒

    northyyy
    Dalībnieks

    Paldies, insha'Allah tavs būs pozitīvs, cik drīz vien iespējams.

    paldies
    Lai kas arī būtu labi, manuprāt, svarīgi ir būt veselam un mierīgam, būt kopā ar dzīves partneri, dzīve paiet tā, cīņas pilna, laiks rit.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 511 līdz 525 (kopā — 537)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.