2019. gada Vācija Visa Expecters

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Blue34
    Dalībnieks

    Uzsāku šo tēmu mūsu draugiem, kuri dalīsies savās idejās par vīzu jautājumiem no 2019. gada, ceru, ka viss būs izdevīgi visiem...

    Ramadāns_21
    Dalībnieks

    Labdien visiem, es esmu šeit jauns, un es vēlētos jūsu komentārus par tēmu.

    Es dzīvoju Vācijā kā patvēruma meklētājs tieši 6 gadus, un, kad grasījos precēties, man atteica patvērumu, tāpēc es uzrakstīju atpakaļ un teicu, ka precējos, un ārzemnieku policija man iedeva papildu mēnesi. un lika man apprecēties un nākt.Tāpēc es pārtraucu savu laulību un devos uz policiju un teicu,lai braucu uz Turciju un sarīkoju ģimenes atkalapvienošanos.Tātad nāc tagad,šeit es esmu.Pieteicos pilnībā 10,01.2019. pabeidzu darbu konsulātā 15 minūtēs.Gāja labi, daudz neprasīja, un sieva ir vāciete.Starp citu, ir pagājuši 2 mēneši un nekādas atbildes nav.Teica, ka sieva zvanīja ārzemniekiem. policija pirms 5 nedēļām visi papīri ir kārtībā, gaida sodāmības reģistra papīru.Es domāju, tie palielinās un tas ilgst 6 līdz 8 nedēļas. Tagad es baidos, kā jūs domājat, kas notiks, ja es saņemšu noraidīts? 

    Ramadāns_21
    Dalībnieks

    Es gaidu no jums atbildi, es priecātos, ja jūs varētu man palīdzēt.

    talhaxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki vēlreiz draugi. Pieteicos ģimenes atkalapvienošanās vīzai Vācijas konsulātā Ankarā 14.02.2019. Šodien (11.03.2019) ir 24 diena. Saskaņā ar informāciju, ko saņēmām no Ausländerbehörde, dokumenti vēl nav saņemti. Pēc viņu teiktā, pēc ierašanās nebija negatīvas ietekmes. Pats trakākais ir tas, ka manai svainei kāzas ir pēc 5 dienām un domāju, ka nepaspēšu. Manai sievai uz kāzām būs jāiet vienai, un tas mani ļoti skumdina. Mēs sakām veiksmi un turpinām gaidīt. Allāhs ir varens.

    Saskaņā ar informāciju, kuru varēju iegūt šodien, Formblatt Antrag ieradās 04.03.2019. Es nezinu, vai tas, ko viņi saņēma, ir dokumentu oriģināli vai digitālā kopija. Šodien ir 29. diena. Manai svainei kāzas ir rīt, un mana dzimšanas diena ir pirmdien. Viņiem bija zināma cerība nedēļas laikā panākt, bet viņi bija pilnībā izsmelti. Turpini gaidīt. Es novēlu jums svētīgu piektdienu saistībā ar šīs ziņas rakstīšanu. Inneddine indaAllahil Islam.

    MuratYc
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, pieteicos ģimenes atkalapvienošanai konsulātā 07.02.2019. Mana sieva ir Vācijas pilsone, es esmu Turcijas pilsone.Mums ir 24 gadi.
    Kamēr es pieteikšanās laikā skaidroju, kā iepazinos, sieviete teica, ka ar to pietiek, un tad uzdeva jautājumus, lai apšaubītu manas vācu valodas zināšanas. Tad viņš sāka strādāt pie datora un teica, ka viss, pat nepaskatoties uz manām atnestajām kāzu fotogrāfijām. Tas ir bijis īss.
    Kad mēnesi pēc pieteikuma zvanījām ārzemnieku filiālei, lai iegūtu informāciju, viņi teica, ka ir redzējuši mūsu informāciju un kāda kundze nodarbojas ar manu lietu. Kā viņi teica visiem, viņi teica, ka process ilgs 3-4 mēnešus. Es novēlu visiem saviem draugiem pacietību šajā nogurdinošajā gaidīšanas laikā. Es dalīšos ar jums notikumu attīstībā.

    Turku sultāni
    Dalībnieks

    Sveiciens visiem..
    20.02.19 tarihinde aile birleşimi vizesi için Ankara dan başvuru yaptım.Görüşmem gayet güzel geçti.Bugün 23 gün oldu hala eşime mektup gitmedi.Sabırla ve heyecanla beklemeye devam ediyorum.Allah hepimize sabır versin.Zor bir süreçmiş beklemek onu anladım.Eşim Mannheim da ikamet ediyor türk vatandaşı.Acaba ne kadar daha beklerim mektup için ve mektup gittikten ne kadar süre sonra vizem gelir? Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.. cofe:)

    talhaxnumx
    Dalībnieks

    Sveiciens visiem..
    20.02.19 tarihinde aile birleşimi vizesi için Ankara dan başvuru yaptım.Görüşmem gayet güzel geçti.Bugün 23 gün oldu hala eşime mektup gitmedi.Sabırla ve heyecanla beklemeye devam ediyorum.Allah' hepimize sabır versin.Zor bir süreçmiş beklemek onu anladım.Eşim Mannheim da ikamet ediyor türk vatandaşı.Acaba ne kadar daha beklerim mektup için ve mektup gittikten ne kadar süre sonra vizem gelir? Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.. cofe:)

    Diemžēl par to ir grūti kaut ko pateikt. Bet, tā kā jūsu sieva ir Turcijas pilsone, domāju, ka viņi prasīs dokumentus. Cik man zināms, viņi sūta vīzu tieši no dažiem Vācijas pilsoņiem, neprasot dokumentus. Tās ir manas zināšanas. Lūdzu, izlabojiet mani, ja es kļūdos  :)

    Turku sultāni
    Dalībnieks

    Diemžēl par to ir grūti kaut ko pateikt. Bet, tā kā jūsu sieva ir Turcijas pilsone, domāju, ka viņi prasīs dokumentus. Cik man zināms, viņi sūta vīzu tieši no dažiem Vācijas pilsoņiem, neprasot dokumentus. Tās ir manas zināšanas. Lūdzu, izlabojiet mani, ja es kļūdos  :)

    Jā, es zinu, ka sievai prasīs 3 mēnešu algas lapiņu un informāciju par māju kurā viņa dzīvo utt, esam jau visu sagatavojuši, bet gaidam, kad atsūtīs vēstuli, nez cik ilgi mēs gaidīšu?

    talhaxnumx
    Dalībnieks

    Jā, es zinu, ka sievai prasīs 3 mēnešu algas lapiņu un informāciju par māju kurā viņa dzīvo utt, esam jau visu sagatavojuši, bet gaidam, kad atsūtīs vēstuli, nez cik ilgi mēs gaidīšu?

    Es nedomāju, ka neviens par to var kaut ko pateikt. Ja pilsēta, uz kuru dodaties, ir maza vai nav pārpildīta ar ārzemniekiem un darbinieks, kas nodarbojas ar jūsu lietu Ausländerbehörde, ir atvaļinājumā utt. Ja tas neiznāks, tas nebūs ilgi. Apskaužu tos, kam vīzas aizņem 18-20 dienas. :)

    Turku sultāni
    Dalībnieks

    Es nedomāju, ka neviens par to var kaut ko pateikt. Ja pilsēta, uz kuru dodaties, ir maza vai nav pārpildīta ar ārzemniekiem un darbinieks, kas nodarbojas ar jūsu lietu Ausländerbehörde, ir atvaļinājumā utt. Ja tas neiznāks, tas nebūs ilgi. Apskaužu tos, kam vīzas aizņem 18-20 dienas. :)

    Tieši tā, es arī to apskaužu. :D Hayırlısı artık beklemekten başka çare yok. halayy:)

    vīzu iekraušana
    Dalībnieks

    Jā, es zinu, ka sievai prasīs 3 mēnešu algas lapiņu un informāciju par māju kurā viņa dzīvo utt, esam jau visu sagatavojuši, bet gaidam, kad atsūtīs vēstuli, nez cik ilgi mēs gaidīšu?

    Sveiki, ja vēlaties, jūsu dzīvesbiedrs var aiziet uz ārzemnieku filiāli un atvērt failu uz jūsu vārda un iesniegt algas lapu, mājas līgumu utt. Var piegādāt dokumentus, piemēram. Tas palīdzēs jūsu darījumiem turpināties agrāk un vismaz samazinās pasta izsūtīšanas laiku. :)

    Turku sultāni
    Dalībnieks

    Sveiki, ja vēlaties, jūsu dzīvesbiedrs var aiziet uz ārzemnieku filiāli un atvērt failu uz jūsu vārda un iesniegt algas lapu, mājas līgumu utt. Var piegādāt dokumentus, piemēram. Tas palīdzēs jūsu darījumiem turpināties agrāk un vismaz samazinās pasta izsūtīšanas laiku. :)

    Ja jā,tad protams darīsim ko tādu.Ceru,ka nebūs problēmu.Tā tu darīji?

    vīzu iekraušana
    Dalībnieks

    Ja jā,tad protams darīsim ko tādu.Ceru,ka nebūs problēmu.Tā tu darīji?

    Jā, es par to lasīju forumā un biju pārsteigts, redzot, vai tāda ir. Mana sieva ir Vācijas pilsone, bet es lūdzu viņai iet un darīt to katram gadījumam. Kad viņš devās uz turieni, viņi viņam lika atnest visu dokumentu kopijas, un tad viņi atvēra failu uz mana vārda. Viņi teica, ja mums vajadzēs pieprasīt dokumentus, mēs redzēsim jūsu failus sistēmā, mēs jums vairs nejautāsim, ja jūs ietaupīsit laiku, un viņi ir saņēmuši dokumentus, jūs varat darīt to pašu. :)

    vīzu iekraušana
    Dalībnieks

    Bet ļaujiet man arī norādīt, ka Vācijā ir valsts iekārta, kas var nebūt spēkā uz katru ārzemnieku filiāli. Jūs varat saņemt skaidrāku atbildi, ja jūsu laulātais jautā.

    Turku sultāni
    Dalībnieks

    Bet ļaujiet man arī norādīt, ka Vācijā ir valsts iekārta, kas var nebūt spēkā uz katru ārzemnieku filiāli. Jūs varat saņemt skaidrāku atbildi, ja jūsu laulātais jautā.

    Jā, jums ir taisnība. Liels paldies. Es jums pajautāšu par to.

    Cazonova1
    Dalībnieks

    Sveiki visiem, lai Dievs dod jums pacietību.
    07.12.2018 tarihinde izmirden aile birlesimi basvurdum. Rathause defalarca eşime yalan söledi evrak elimize ulaşmadı diye 2 ayda eşime evraklar elimize 12 ayda ulaştı geri bildirim bekliyoruz demişler.ben konsolosluğa mail attım geri bildirim bekliyolarmis diye 2 gün sonra aradılar 11.03.2019 2 görüşme ye girmem gerekiyormuş. Çapraz sorgu eşimle ikimizin de ilk evliliği sabir dedim neyse bindim gittim otobusle antalyada yasiyom bu arada kadin ilk bi agzindan kacirdi ikinizinde ilk evliligimi neden cagirdilar seni diye velasim konustuk foto ivir zivir bitti dedim baska bisey varmi 2 hafta icinde cevap cikar.Derken bugün bi telefon aldim konsolosluktan aradığını söyledi ilk başta numarayı tanıyamadım dediki vizeniz onaylandı 3 aylık saglik sigortasi yaptırmak gerekiyo dedim ki konsolusluk arayıpta vizen onaylandı veya onaylanmadı diye solemez dediki izmir baş konsolosluğundan ariyom dedimki isminizi soleyin kapatın ben konsoloslugu arayım size baglanayim olmaz dedi güvenlik gerekçesiyleymiş.ben dedimki en son ne zaman konsoloslukta terminim vardı bilmiyorum dedi dedim ben ne vizesine basvurdum bilmiyorum dedi sadece konsolos hanım vizenin onaylandığını 3 aylık sigorta yapmam gerektiğini iletmesini sölemiş.Dedim hanfendi ben aile birlesimi vizesine basvurdum aile birleşiminde saglik sigortasi istenmiyor goethe kursundan sinifimdan 11 kişi gitti hiç biri istenmedi dedim sizin Konsolusluktan arandığımi nerden bileyim dedim inandırmak zorunda degilim dedi gülerek pat telefonu kapattı. Eşimi aradim oda rathause aradi orda bize bakan görevide istenmediğini sölemiş ama eşiniz alman konsolosluguyla iletişime geçsin eğer isteyen onlarsa yapsın demiş.konsolusgu ariyom santral ben cevap veremem diyor cevap verebilecek birine bağlarmışın  diyorum ben bağlayamam yasak diyor.peki ben nasıl teyit edecem diyorum bilmiyorum mail atın diyor. Insanların hayatı yaşamları aile kurmalarıyla resmen alay ediyorlar.Tamamen şansa kurulu şeyler alman disiplini derler ya alakası yok sadece alman ırkçılığı var karşındaki görevlinin tamamen inisiyatifindesin….. bide şunu eklemek istedim anlaşmalı evlilik yapıp sahtekarlık yapıp gerçekten evlilik yapanları bu durumlara düşürenlerin allah belasını versin…

Tiek rādītas 15 atbildes — no 31 līdz 45 (kopā — 537)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.