2019. gada Vācija Visa Expecters

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Blue34
    Dalībnieks

    Uzsāku šo tēmu mūsu draugiem, kuri dalīsies savās idejās par vīzu jautājumiem no 2019. gada, ceru, ka viss būs izdevīgi visiem...

    northyyy
    Dalībnieks

    Mana sieva divas reizes zvanīja uz ārzemnieku filiāli un teica, ka mani papīri neaizgāja, Turcijā darījumi notiek lēni, un mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz būs saņemti dokumenti. Pēc pusotra mēneša nosūtīju e-pastu uz konsulātu un atbildes nebija. Insha'Allah mēs saņemsim apstiprinājumu pēc iespējas ātrāk, ir grūti gaidīt 😒

    Iesaku būt pacietīgam, zvanot un nospiežot, darījumi var aizkavēties, jo nezini, ar kādu virsnieku sastapsies, svarīgs ir attiecīgais darbinieks.

    novēlu han
    Dalībnieks

    Kā jūs teicāt, ja jums nav sarežģīta situācija, jūs parasti divu nedēļu laikā saņemat atbildi no ārvalstu filiāles un saņemat apstiprinājumu.
    Ceru, ka saņemsi labas ziņas un satiksi savu sievu.

    Sveiciens
    Pieteicos arī decembrī, vēstuli par trūkstošiem dokumentiem saņēmu pagājušajā nedēļā, rīt paņems sieva.
    Ben aralik ayinda basvuru yapanlarin ocak ayinda onay aldiklarini duydum beklemedeyiz insallah hemen gelir cevaplarimiz

    northyyy
    Dalībnieks

    Sveiciens
    Pieteicos arī decembrī, vēstuli par trūkstošiem dokumentiem saņēmu pagājušajā nedēļā, rīt paņems sieva.
    Dzirdēju, ka tie, kas pieteicās decembrī, saņēmuši apstiprinājumu janvārī, gaidām, inshallah, mūsu atbildes drīz būs.

    Sveicināti
    Büyük ihtimalle iki hafta sonra cvp gelir yabancı şubeden hayırlı haberler alırsınız inşallah

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    :D

    ozzzyj
    Dalībnieks

    Sveiciens
    Pieteicos arī decembrī, vēstuli par trūkstošiem dokumentiem saņēmu pagājušajā nedēļā, rīt paņems sieva.
    Dzirdēju, ka tie, kas pieteicās decembrī, saņēmuši apstiprinājumu janvārī, gaidām, inshallah, mūsu atbildes drīz būs.

    Nu, tas process ir ļoti dažāds, tiem, kas brauc uz tādām vietām kā mazpilsētas, ir kas vīzas saņem 2 dienās, daži 1 nedēļā, daži gaida 6 mēnešus 🤷🏻‍♀️ Pieteicos 8. novembrī, piemēram, mana vīza atnāca tikai pagājušajā nedēļā, man ir liela pacietība pret visiem, kas gaida, novēlu jums drīz būt mājās.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    :D

    stuttgartcocuk
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Es pieteicos no Ankaras 20. janvārī caur bērnu, un mani dokumenti bija noformēti. Nekā negatīva nebija, tāpēc tas tik un tā bija īslaicīgs. Mana sieva dzīvo Štutgartes centrā. Vai kāds ir pieteicies no Štutgartes?Kāds ir aprēķins, cik ilgi tas prasīs? Ir cilvēki, kas piesakās no tādām pilsētām kā Minhene un Berlīne un saņem vīzu uz pusotru mēnesi, turklāt viņi piesakās caur dzīvesbiedru, nevis bērnu.

    MustafaD
    Dalībnieks

    Draugi, manuprāt, vīzas jēdziens ir ļoti relatīvs jēdziens. Nespiediet sevi aizbraukt agri vai vēlu tikai tāpēc, ka šī prasīja 1 mēnesi, otrs atnāca pēc 2 nedēļām, bet jūsu draugam bija nepieciešami 3 mēneši. ir rīkojums uz šo, jūs piesakāties, jūsu dokumenti dodas uz Vāciju, jūsu laulātais saņem vēstuli (vai ne) Attiecīgi, ja jūsu situācija pēc dokumentu iesniegšanas ir kārtībā, jūs saņemsiet vīzu dažu nedēļu laikā, tāpēc jebkura padomi, ko saņemat no šejienes, nepaātrinās jūsu darbu, jūsu darbs ir pilnībā virsnieku rokās, tāpēc nekas cits neatliek, kā cerēt uz labāko un gaidīt. Daži draugi man teica, ka neturpinu savu darbu pirms 3. mēneša, bet es domāju, ka tas ir nepareizi.Drīzāk, ja tavi dokumenti ir ieradušies Vācijā, tur policists pieskata tavu sievu.Vari zvanīt un saņemt informāciju no plkst. tas virsnieks.Ceru, ka visi drīz saņems vīzu.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    :D

    MustafaD
    Dalībnieks

    Mana vīza šodien atnāca, atvainojos tiem, kas gaidīja.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    : politika:

    cns24
    Dalībnieks

    Mana vīza šodien atnāca, atvainojos tiem, kas gaidīja.

    Esi labs  :)

Tiek rādītas 12 atbildes — no 526 līdz 537 (kopā — 537)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.