2019. gada Vācija Visa Expecters

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Blue34
    Dalībnieks

    Uzsāku šo tēmu mūsu draugiem, kuri dalīsies savās idejās par vīzu jautājumiem no 2019. gada, ceru, ka viss būs izdevīgi visiem...

    cenksürg
    Dalībnieks

    Es domāju, ka jautāšana pēc pirmajām 3–4 nedēļām var palīdzēt paātrināt problēmas risināšanu. Nav ko vilcināties jautāt. Neviens nevar palēnināt jūsu procesu tikai tāpēc, ka jūs uzdodat jautājumus.

    Pēc baumām, beidzot iedosim šo vīzu, ar roku pastumjot kartotēku. Viņš māca mums darbu, mēģinot.Varbūt tāpēc mūsu bailes

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Jā, šodien ir 39. diena. Es nosūtīju e-pastu sievietei ārzemnieku nodaļā Vācijā. Viņi paziņoja, ka to apstiprinājuši no Vācijas. Vai kāds zina, cik ilgi būs nepieciešams saņemt ziņas no konsulāta Turcijā?

    Es zinu, ka pēc apstiprinājuma saņemšanas jūsu vīza jūs sasniegs 1 vai 2 nedēļu laikā.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

      :D

    cenksürg
    Dalībnieks

    Šķiet, ka virsnieki, kas ar jums saskārās, bija ļoti saprotoši. Kad vēlamies jautāt par mūsu dokumentu statusu, ārzemnieku filiāles darbinieki var mūs atgriezt, tāpat kā to darīja ar mums. Un, ja jūs uzstājat, viņi pat var teikt, ka jūsu vīza tiks apstiprināta ļoti vēlu. Starp citu, kopš pieteikšanās ir pagājušas 43 dienas. Es pat nevaru nosūtīt e-pastu savai sievai, jo ārzemnieku filiāles darbinieks runā šādi.
    Ja mēs atkārtoti sūtām e-pastus tāpat kā jūs, iespējams, tas mums liktu gaidīt gadu.
    Draugi, nesazinieties ar mums pirms 90 dienu perioda beigām, jo ​​jūsu process var aizņemt ilgāku laiku.

    Ja mēs būtu tur, mēs to būtu atrisinājuši 50 reizes. Diemžēl, maigi izsakoties, viņi pārāk baidās tur kaut ko jautāt.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    :D

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    :D

    leowo finansējums
    Dalībnieks

      :D

    cenksürg
    Dalībnieks

    Mēs arī viņus patiešām saprotam. Bet empātijas ziņā tas neatspoguļo patiesību, ka nevienam nav faila, kas jāapstrādā 90 dienas. Lai gan pieteikumi (bēgļa, patvēruma uc) tiek pabeigti 15 dienu laikā, kāpēc ģimenes atkalapvienošanās prasa tik ilgu laiku? Turklāt viņi visvairāk vīzu izsniedz Turcijas pilsoņiem. Tie nodrošina vislabāko piemērotību

    ucrexnumx
    Dalībnieks

    Arlabunakti, draugi, es tikko pievienojos jums. Forums ir diezgan sekot ediyorum.eş I açtırıcak Vācijas pilsonis sešus gadus yaşıyoruz.ailev dēļ Turcijas pilnas Vācijas apmetnē, domājot par manas sievas 6 grūtniecības nedēļām, ka ögrendik.eş, ko es nesu no sākuma, vācu ierakstam vajadzētu sekot tam, kā mēs esam ļoti priecīgi, ja varat mums palīdzēt. Kādu palīdzību mēs varam saņemt Vācijā? Sapulces ar Vācijas pilsonī dzimuša bērna starpniecību, manuprāt, tas ir iespējams, sākot ar 5. grūtniecības mēnesi.
    Kur manai sievai būtu jāpiesakās Vācijā?
    Īres pabalsts?
    Eşya yardımı? Vs…. neler yapmalıyız? Şimdiden herkese cevapları için teşekkür ediyorum.

    selimqkxnumx
    Dalībnieks

    Draugi, mana pase šodien ir nosūtīta. Es dalīšos ar informāciju, kad to saņemšu.
    7. novembris ir mans pieteikšanās termiņš.

    cenksürg
    Dalībnieks

    Draugi, mana pase šodien ir nosūtīta. Es dalīšos ar informāciju, kad to saņemšu.
    7. novembris ir mans pieteikšanās termiņš.

    ļoti laba dalīšanās ar mums

    atknemn
    Dalībnieks

    Sveiki puiši, es tikko izgāju no konsulāta. šķērspārbaude vienlaikus ar manu sievu. Viņi atvainojās par laika neatbilstību starp mani un manu sievu un lika man gaidīt 1 stundu, lai tas atbilstu vienam un tam pašam laikam. un viņi to pakļāva pilnīgai 2 stundu pratināšanai, kā zināms, viņi uzdeva atklātus jautājumus par to, cik daudz mēs viens otru pazīstam, vai tā bija viltota laulība, tā gāja labi, jo mums nebija puses vai stāvēt, ka mēs nezinājām vilcināties, gāja labi, redzēsim, kāds būs rezultāts ..

    Tika uzdoti 90% no šiem jautājumiem

    Kur pašlaik dzīvo tavs vīrs?
    Vai viņš tur dzīvo viens?
    Ja nē, kurš ar to dzīvo?
    Vai jūs zināt šo dzīvokli? Ja jā, tad kāpēc ne?
    Dzīvoklis vai īre?
    Īres summa, ja nepieciešams?
    Cik istabu
    Ko jūs redzat no virtuves loga?
    Kāds stāvs atrodas guļamistabā? Krāsa?
    Vai ir vanna vai duša?
    Vai jums ir fiksētais savienojums?
    Vai ir interneta pieslēgums?
    Kad jūs pēdējo reizi tur uzturējāties?
    Cik gadus tavs vīrs gāja skolā? Vai jums ir grāds?
    Ko tavs vīrs šobrīd dara? Kurš uzņēmums kur?
    Ja pašlaik esat bezdarbnieks: kopš kura laika esat bezdarbnieks? Ko viņš darīja agrāk? No kā tā pašlaik saņem finansiālu atbalstu?
    Kā jūs raksturotu sava vīra finansiālo stāvokli? Cik daudz var izmantot katru mēnesi?
    Kādi ir viņa vecāku vārdi?
    Kur dzīvo viņa ģimene? Vai kāds no vecākiem, iespējams, ir miris?
    Cik brāļu un māsu ir tavam vīram?
    Kā sauc viņu brāļus un māsas un kur viņi dzīvo?
    Vai jūs zinājāt sava vīra ģimeni? Ja jā, kad un kur? Ja nē, tad kāpēc ne?
    Vai jūsu vīram ir radinieki Vācijā? Ja jā, kurš un kur?
    Vai jūsu vīrs ir bijis precējies agrāk? Cik bieži? no kura laika? Kāds bija šķiršanās iemesls?
    Kā sauc viņa bijušo sievu un kur viņš dzīvo? Vai viņa joprojām sazinās ar viņu? Ja jā, cik bieži?
    Vai jūsu vīram ir bērni? Kur dzīvo bērni? Kam ir aizbildnība? Cik bieži viņš redz savus bērnus?
    Vai arī bērniem vajadzētu pārcelties uz Vāciju?
    Vai esat satikuši sava vīra bērnus? Kādas ir jūsu attiecības ar šādiem bērniem?
    Kāds ir jūsu vīra pilns vārds?
    Kad un kur dzimis tavs vīrs? Ja dzimšanas datums nav zināms, cik vecs ir jūsu vīrs tagad?
    Ko jūsu laulātā vecāki domā par laulību?
    Kur tu dzīvo tagad Cik ilgi tu tur dzīvo?
    Vai jūs dzīvojat viens? Ja nē, kurš joprojām dzīvo tur?
    Vai arī jūsu vīrs pārcelsies uz turieni, vai arī jūs kopā meklēsit kaut ko lielāku?
    Vai esat kādreiz parādījis savam vīram dzīvokļa fotogrāfijas?
    Lūdzu, īsi aprakstiet dzīvokli. Nekustamais īpašums vai īre? Īres cena, istabu skaits?
    Vai ir fiksēts telefona savienojums?
    Vai ir interneta pieslēgums?
    Vai jums ir kādi mājdzīvnieki? kāds ir tavs vārds
    Cik gadus tu gāji skolā? Vai tev ir grāds?
    Vai jūs iemācījāties arodu? Ko darīt, ja nepieciešams?
    Kāda ir jūsu pašreizējā nodarbošanās? Kurš uzņēmums? Kur? Ja jūs pašlaik esat bezdarbnieks: cik ilgi esat bijis bezdarbnieks un ko jūs darījāt iepriekš?
    Vai jums patika jūsu darbs? Vai jūs labi saprotaties ar saviem kolēģiem? Vai vēlaties mainīt savu karjeru?
    Mēs aprakstīsim jūsu finansiālo stāvokli, cik daudz jums katru mēnesi?
    Lūdzu, norādiet savu darba laiku:
    Kādi ir jūsu uzvārdi?
    Kur dzīvo jūsu ģimene? Vai kāds no vecākiem jau ir miris?
    Cik daudz brāļi un māsas Jums ir?
    Kā sauc viņu brāļus un māsas un kur viņi dzīvo?
    Vai jūsu vīrs personīgi pazīst jūsu vecākus un brāļus un māsas?
    Vai esat kādreiz precējies? no kura laika? Kāds bija šķiršanās iemesls?
    Vai jums ir savi bērni? Tātad, cik veci, vārdi, kurš atrodas apcietinājumā?
    Vai jūsu vīrs atpazina bērnus? Kādā situācijā un kādas ir jūsu attiecības savā starpā? Ja nē, tad kāpēc ne?
    Lūdzu, sīki aprakstiet ārējos apstākļus, kādos jūs tikāties ar savu vīru. Lūdzu, atbildiet arī uz šādiem jautājumiem:
    Kad jūs satikāties ar savu vīru? Kur un kurā dienā notika pirmā tikšanās? Vai jūs viens otru pazīstat nejauši vai satikāties? Ar ko jūs tikāties, ja nepieciešams?
    Kurš kuru uzrunāja? Kādā valodā jūs runājāt? par ko jūs runājāt?
    Kā noritēja kontakts pēc iepazīšanās? Vai jums ir bijušas citas tikšanās? Ja jā, kad, kur un ar ko? Lūdzu, paskaidrojiet sīkāk:
    Cik ilgi jūs sevi saucat par pāri?
    Vai jūsu vīrs varētu veidot jūsu attiecību sākumu citādi? Tad kāpēc?
    Kad un pēc kuras iniciatīvas radās tēma “laulība”?
    Vai bija laulības priekšlikums? Ja jā, kas to darīja un kādā gadījumā?
    Kad jums abiem laulība tika uzskatīta par privātu?
    Kādi dokumenti ir nepieciešami laulībai? Kas viņus paņēma? Kad tas notika?
    Cik reizes esat apmeklējis savu vīru Turcijā? Kad, kad un kur?
    Kur jūs dzīvojāt apmeklējumu laikā? Lūdzu, ievadiet viesnīcas adresi vai nosaukumu: Vai jūsu vīrs dzīvoja tur?
    Vai jūsu vīrs ir bijis Vācijā vai citās Eiropas valstīs? Kad tieši un kad? Kur viņš bija? (lūdzu, sniedziet detalizētu informāciju)
    Vai viņš aizgāja brīvprātīgi vai arī tika atlaists? Ja nepieciešams, kādu iemeslu dēļ?
    Cik ilgi jūs pazīstat ārzemniekus?

    cenksürg
    Dalībnieks

    Sveiki puiši, es tikko izgāju no konsulāta. šķērspārbaude vienlaikus ar manu sievu. Viņi atvainojās par laika neatbilstību starp mani un manu sievu un lika man gaidīt 1 stundu, lai tas atbilstu vienam un tam pašam laikam. un viņi to pakļāva pilnīgai 2 stundu pratināšanai, kā zināms, viņi uzdeva atklātus jautājumus par to, cik daudz mēs viens otru pazīstam, vai tā bija viltota laulība, tā gāja labi, jo mums nebija puses vai stāvēt, ka mēs nezinājām vilcināties, gāja labi, redzēsim, kāds būs rezultāts ..

    Tika uzdoti 90% no šiem jautājumiem

    Kur pašlaik dzīvo tavs vīrs?
    Vai viņš tur dzīvo viens?
    Ja nē, kurš ar to dzīvo?
    Vai jūs zināt šo dzīvokli? Ja jā, tad kāpēc ne?
    Dzīvoklis vai īre?
    Īres summa, ja nepieciešams?
    Cik istabu
    Ko jūs redzat no virtuves loga?
    Kāds stāvs atrodas guļamistabā? Krāsa?
    Vai ir vanna vai duša?
    Vai jums ir fiksētais savienojums?
    Vai ir interneta pieslēgums?
    Kad jūs pēdējo reizi tur uzturējāties?
    Cik gadus tavs vīrs gāja skolā? Vai jums ir grāds?
    Ko tavs vīrs šobrīd dara? Kurš uzņēmums kur?
    Ja pašlaik esat bezdarbnieks: kopš kura laika esat bezdarbnieks? Ko viņš darīja agrāk? No kā tā pašlaik saņem finansiālu atbalstu?
    Kā jūs raksturotu sava vīra finansiālo stāvokli? Cik daudz var izmantot katru mēnesi?
    Kādi ir viņa vecāku vārdi?
    Kur dzīvo viņa ģimene? Vai kāds no vecākiem, iespējams, ir miris?
    Cik brāļu un māsu ir tavam vīram?
    Kā sauc viņu brāļus un māsas un kur viņi dzīvo?
    Vai jūs zinājāt sava vīra ģimeni? Ja jā, kad un kur? Ja nē, tad kāpēc ne?
    Vai jūsu vīram ir radinieki Vācijā? Ja jā, kurš un kur?
    Vai jūsu vīrs ir bijis precējies agrāk? Cik bieži? no kura laika? Kāds bija šķiršanās iemesls?
    Kā sauc viņa bijušo sievu un kur viņš dzīvo? Vai viņa joprojām sazinās ar viņu? Ja jā, cik bieži?
    Vai jūsu vīram ir bērni? Kur dzīvo bērni? Kam ir aizbildnība? Cik bieži viņš redz savus bērnus?
    Vai arī bērniem vajadzētu pārcelties uz Vāciju?
    Vai esat satikuši sava vīra bērnus? Kādas ir jūsu attiecības ar šādiem bērniem?
    Kāds ir jūsu vīra pilns vārds?
    Kad un kur dzimis tavs vīrs? Ja dzimšanas datums nav zināms, cik vecs ir jūsu vīrs tagad?
    Ko jūsu laulātā vecāki domā par laulību?
    Kur tu dzīvo tagad Cik ilgi tu tur dzīvo?
    Vai jūs dzīvojat viens? Ja nē, kurš joprojām dzīvo tur?
    Vai arī jūsu vīrs pārcelsies uz turieni, vai arī jūs kopā meklēsit kaut ko lielāku?
    Vai esat kādreiz parādījis savam vīram dzīvokļa fotogrāfijas?
    Lūdzu, īsi aprakstiet dzīvokli. Nekustamais īpašums vai īre? Īres cena, istabu skaits?
    Vai ir fiksēts telefona savienojums?
    Vai ir interneta pieslēgums?
    Vai jums ir kādi mājdzīvnieki? kāds ir tavs vārds
    Cik gadus tu gāji skolā? Vai tev ir grāds?
    Vai jūs iemācījāties arodu? Ko darīt, ja nepieciešams?
    Kāda ir jūsu pašreizējā nodarbošanās? Kurš uzņēmums? Kur? Ja jūs pašlaik esat bezdarbnieks: cik ilgi esat bijis bezdarbnieks un ko jūs darījāt iepriekš?
    Vai jums patika jūsu darbs? Vai jūs labi saprotaties ar saviem kolēģiem? Vai vēlaties mainīt savu karjeru?
    Mēs aprakstīsim jūsu finansiālo stāvokli, cik daudz jums katru mēnesi?
    Lūdzu, norādiet savu darba laiku:
    Kādi ir jūsu uzvārdi?
    Kur dzīvo jūsu ģimene? Vai kāds no vecākiem jau ir miris?
    Cik daudz brāļi un māsas Jums ir?
    Kā sauc viņu brāļus un māsas un kur viņi dzīvo?
    Vai jūsu vīrs personīgi pazīst jūsu vecākus un brāļus un māsas?
    Vai esat kādreiz precējies? no kura laika? Kāds bija šķiršanās iemesls?
    Vai jums ir savi bērni? Tātad, cik veci, vārdi, kurš atrodas apcietinājumā?
    Vai jūsu vīrs atpazina bērnus? Kādā situācijā un kādas ir jūsu attiecības savā starpā? Ja nē, tad kāpēc ne?
    Lūdzu, sīki aprakstiet ārējos apstākļus, kādos jūs tikāties ar savu vīru. Lūdzu, atbildiet arī uz šādiem jautājumiem:
    Kad jūs satikāties ar savu vīru? Kur un kurā dienā notika pirmā tikšanās? Vai jūs viens otru pazīstat nejauši vai satikāties? Ar ko jūs tikāties, ja nepieciešams?
    Kurš kuru uzrunāja? Kādā valodā jūs runājāt? par ko jūs runājāt?
    Kā noritēja kontakts pēc iepazīšanās? Vai jums ir bijušas citas tikšanās? Ja jā, kad, kur un ar ko? Lūdzu, paskaidrojiet sīkāk:
    Cik ilgi jūs sevi saucat par pāri?
    Vai jūsu vīrs varētu veidot jūsu attiecību sākumu citādi? Tad kāpēc?
    Kad un pēc kuras iniciatīvas radās tēma “laulība”?
    Vai bija laulības priekšlikums? Ja jā, kas to darīja un kādā gadījumā?
    Kad jums abiem laulība tika uzskatīta par privātu?
    Kādi dokumenti ir nepieciešami laulībai? Kas viņus paņēma? Kad tas notika?
    Cik reizes esat apmeklējis savu vīru Turcijā? Kad, kad un kur?
    Kur jūs dzīvojāt apmeklējumu laikā? Lūdzu, ievadiet viesnīcas adresi vai nosaukumu: Vai jūsu vīrs dzīvoja tur?
    Vai jūsu vīrs ir bijis Vācijā vai citās Eiropas valstīs? Kad tieši un kad? Kur viņš bija? (lūdzu, sniedziet detalizētu informāciju)
    Vai viņš aizgāja brīvprātīgi vai arī tika atlaists? Ja nepieciešams, kādu iemeslu dēļ?
    Cik ilgi jūs pazīstat ārzemniekus?

    jūs ļoti labi paskaidrojāt, lai veicas darbā, es ceru, ka jūsu vīza pienāks rīt

    atknemn
    Dalībnieks

    jūs ļoti labi paskaidrojāt, lai veicas darbā, es ceru, ka jūsu vīza pienāks rīt

    inşallah hayırlısı ile bekliyorum, Allah tüm bekleyenlerin yardımcısı olsun

    cenksürg
    Dalībnieks

    Es gaidu ar labāko insha'Allah, lai Allāhs palīdz visiem tiem, kas gaida

    bakalım artık nasippppp cofe:) cofe:) cofe:) cofe:)

Tiek rādītas 15 atbildes — no 421 līdz 435 (kopā — 537)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.