2019. gada Vācija Visa Expecters

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Blue34
    Dalībnieks

    Uzsāku šo tēmu mūsu draugiem, kuri dalīsies savās idejās par vīzu jautājumiem no 2019. gada, ceru, ka viss būs izdevīgi visiem...

    vīzu iekraušana
    Dalībnieks

    Sveiki visiem, es saku, lai Dievs dod jums pacietību.
    07.12.2018 tarihinde izmirden aile birlesimi basvurdum. Rathause defalarca eşime yalan söledi evrak elimize ulaşmadı diye 2 ayda eşime evraklar elimize 12 ayda ulaştı geri bildirim bekliyoruz demişler.ben konsolosluğa mail attım geri bildirim bekliyolarmis diye 2 gün sonra aradılar 11.03.2019 2 görüşme ye girmem gerekiyormuş. Çapraz sorgu eşimle ikimizin de ilk evliliği sabir dedim neyse bindim gittim otobusle antalyada yasiyom bu arada kadin ilk bi agzindan kacirdi ikinizinde ilk evliligimi neden cagirdilar seni diye velasim konustuk foto ivir zivir bitti dedim baska bisey varmi 2 hafta icinde cevap cikar.Derken bugün bi telefon aldim konsolosluktan aradığını söyledi ilk başta numarayı tanıyamadım dediki vizeniz onaylandı 3 aylık saglik sigortasi yaptırmak gerekiyo dedim ki konsolusluk arayıpta vizen onaylandı veya onaylanmadı diye solemez dediki izmir baş konsolosluğundan ariyom dedimki isminizi soleyin kapatın ben konsoloslugu arayım size baglanayim olmaz dedi güvenlik gerekçesiyleymiş.ben dedimki en son ne zaman konsoloslukta terminim vardı bilmiyorum dedi dedim ben ne vizesine basvurdum bilmiyorum dedi sadece konsolos hanım vizenin onaylandığını 3 aylık sigorta yapmam gerektiğini iletmesini sölemiş.Dedim hanfendi ben aile birlesimi vizesine basvurdum aile birleşiminde saglik sigortasi istenmiyor goethe kursundan sinifimdan 11 kişi gitti hiç biri istenmedi dedim sizin Konsolusluktan arandığımi nerden bileyim dedim inandırmak zorunda degilim dedi gülerek pat telefonu kapattı. Eşimi aradim oda rathause aradi orda bize bakan görevide istenmediğini sölemiş ama eşiniz alman konsolosluguyla iletişime geçsin eğer isteyen onlarsa yapsın demiş.konsolusgu ariyom santral ben cevap veremem diyor cevap verebilecek birine bağlarmışın  diyorum ben bağlayamam yasak diyor.peki ben nasıl teyit edecem diyorum bilmiyorum mail atın diyor. Insanların hayatı yaşamları aile kurmalarıyla resmen alay ediyorlar.Tamamen şansa kurulu şeyler alman disiplini derler ya alakası yok sadece alman ırkçılığı var karşındaki görevlinin tamamen inisiyatifindesin….. bide şunu eklemek istedim anlaşmalı evlilik yapıp sahtekarlık yapıp gerçekten evlilik yapanları bu durumlara düşürenlerin Allah' belasını versin…

    Çok üzücü bir durum yaşamışsınız umarım en kısa zamanda cevap alırsınız ? Benim anlamadığım eşinizle aranızda yaş farkı mı vardı ? Neden sizi çapraz sorguya aldılar. Bildiğim kadarıyla yas farkı olan kişileri genelde çapraz sorguya alıyorlar. Sizin eşiniz Alman vatandaşıysa sağlık sigortası istemezler ama ben forumda 2018 icin yazılan yazıların hepsini okudum neredeyse. Bazı kişilerde eşleri Alman vatandaşı olmasına rağmen konsolosluk sağlık sigortası istemiş ve sağlık sigortalarından sonra pasaportları gönderilmiş. İsterseniz sizi arayan numarayı googleda bi aratın konsolosluk numarası mı diye. Allah yardımcınız olsun inşallah bu hafta güzel haberler alıp eşinize kavuşursunuz

    talhaxnumx
    Dalībnieks

    Draugi, šodien es vēlos dalīties ar jums savās labajās ziņās. :)
    – 14.02.2019 Ankara Aile Birleşimi Vizesi için başvuru
    – 04.03.2019 Evrakların Berlin Ausländerbehörde'ya ulaşması
    – 15.03.2019 Ausländerbehörde Vize Onayı
    – 19.03.2019 (33. Gün) Ankara Konsolosluğu Vize basımı ve kargoya teslimi
    – 20.03. 2019 (34. Gün) Vizenin elime ulaşması

    Tiem, kas interesējas, mana sieva ir Vācijas pilsone. Ausländerbehörde apstiprināja vīzu, neprasot nekādus dokumentus. Konsulāts neprasīja ceļojumu veselības apdrošināšanu utt. Es vēlos, lai jūs zinātu, ka es turpināšu iekļūt forumā. Lai Dievs dāvā pacietību visiem, kas gaida, un pēc iespējas ātrāk savieno mūs ar saviem mīļajiem. Lai Dieva žēlastība un svētības ir pār jums un mums.

    mehmet01
    Dalībnieks

    Hello draugi,

    Ģimenes atkalapvienošanai pieteicos caur bērnu 14.03.2019. Jau iepriekš apsveicam tos, kuri ir saņēmuši vīzas, un vēlam veiksmi visiem, kas gaida..

    Vai jūs sekojat vīzas statusam no norādītā svītrkoda? Manā svītrkoda numurā vēl nekas neparādās. Kā jūs varat redzēt, vai pase ir apstiprināta, pirms to saņemat?

    Paldies jau iepriekš

    talhaxnumx
    Dalībnieks

    Hello draugi,

    Ģimenes atkalapvienošanai pieteicos caur bērnu 14.03.2019. Jau iepriekš apsveicam tos, kuri ir saņēmuši vīzas, un vēlam veiksmi visiem, kas gaida..

    Vai jūs sekojat vīzas statusam no norādītā svītrkoda? Manā svītrkoda numurā vēl nekas neparādās. Kā jūs varat redzēt, vai pase ir apstiprināta, pirms to saņemat?

    Paldies jau iepriekš

    Tikai pēc svītrkoda var saprast, vai pasi ir nosūtījis konsulāts vai nē. Uz citu informāciju var atbildēt Ausländerbehörde, bet es domāju, ka jums nevajadzētu būt pārāk šauram. Kad Ausländerbehörde ir apstiprinājusi vīzu, viņi nosūta vēstuli uz mājām, sakot, ka jums veicas, jūsu vīza ir apstiprināta. Vismaz mums tā notika.

    Ar cieņu

    Ramadāns_21
    Dalībnieks

    Laba diena, es biju patvēruma meklētājs Vācijā, tagad apprecējos, mana sieva ir vāciete, viņai ir 21 gads, man ir 29 gadi, man ir 10.01.2019 gadi, ārzemnieku policija, brauciet uz Turciju, vajag dabūju ģimenes atkalapvienošanās vīzu,tāpēc atnācu,pilnīgi pieteicos 2,iesniedzu valodas apliecību,pareizi atbildēju uz visiem konsulātā uzdotajiem jautājumiem,bet dokumenti šobrīd atrodas Vācijā.Sievai nav zvanījuši tomēr ir pagājuši tieši XNUMX ar pusi mēneši, neko neesmu dzirdējis, vai tas ir normāli?Es prasīšu, vai man piezvanīs?Ne no kurienes nesaņemu informāciju. atteikt?Es pat strādāju Vācijā ar apdrošināšanu gandrīz gadu.
    Lūdzu, palīdziet man, ja apprecēsities Vācijā un atbrauciet. 

    mehmet01
    Dalībnieks

    Tikai pēc svītrkoda var saprast, vai pasi ir nosūtījis konsulāts vai nē. Uz citu informāciju var atbildēt Ausländerbehörde, bet es domāju, ka jums nevajadzētu būt pārāk šauram. Kad Ausländerbehörde ir apstiprinājusi vīzu, viņi nosūta vēstuli uz mājām, sakot, ka jums veicas, jūsu vīza ir apstiprināta. Vismaz mums tā notika.

    Ar cieņu

    cevabiniz icin cok tesekkürler, hayirlisiyla bizde güzel haberi aliriz insallah, Gelisme olursa tekrardan buraya yazarim..

    vīzu iekraušana
    Dalībnieks

    Draugi, šodien es vēlos dalīties ar jums savās labajās ziņās. :)
    – 14.02.2019 Ankara Aile Birleşimi Vizesi için başvuru
    – 04.03.2019 Evrakların Berlin Ausländerbehörde'ya ulaşması
    – 15.03.2019 Ausländerbehörde Vize Onayı
    – 19.03.2019 (33. Gün) Ankara Konsolosluğu Vize basımı ve kargoya teslimi
    – 20.03. 2019 (34. Gün) Vizenin elime ulaşması

    Tiem, kas interesējas, mana sieva ir Vācijas pilsone. Ausländerbehörde apstiprināja vīzu, neprasot nekādus dokumentus. Konsulāts neprasīja ceļojumu veselības apdrošināšanu utt. Es vēlos, lai jūs zinātu, ka es turpināšu iekļūt forumā. Lai Dievs dāvā pacietību visiem, kas gaida, un pēc iespējas ātrāk savieno mūs ar saviem mīļajiem. Lai Allaha žēlastība un svētības ir pār jums un mums.

    Apsveicam, lai veicas. Mana sieva šodien piezvanīja uz laulību biroju, un sievietes šonedēļ tur nebija, un manai sievai bija nervu sabrukums, un viņa piezvanīja savai menedžerim. Vadītājs bija šokēts, ieraugot, ka dokumenti ir jau mēnesi, un pateica sievai, ka šo darbu darīs. Vienīgā problēma bija tā, ka viņš gribēja mūsu laulības apliecību. Man bija maks, un šodien to nosūtīju, izmantojot UPS Express. Piektdien dokumenti būs pie sievas un vīrietis solījis tos apstiprināt tieši piektdien. Šķiet, ka mans darbs ir beidzies. Es tagad meklēju biļetes. Labi darīts visiem maniem draugiem, kuri gaida

    tolgaxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi
    Esmu arī pieteicies ģimenes atkalapvienošanās vīzai un vēlos rakstīt šeit un informēt par notikumu attīstību.
    Man bija intervija konsulātā Izmirā 6. gada 2019. martā. Mana intervija noritēja gludi, īsi pastāstīšu, viņi paņēma pirkstu nospiedumus, paņēma dokumentus, jautāja par manas sievas dzimšanas dienu, jautāja, kā jūs satikāties, manas atbildes bija ļoti īsas, viņa tik un tā neuzdeva nekādus jautājumus vāciski, viņa turpināja kaut ko rakstīt datorā, tad paņēma izdruku un ielika starp maniem dokumentiem un iedeva man.Viņš man iedeva A4 papīru ar svītrkodu. Mums teica, ka mēs nosūtīsim jūsu pasi uz jūsu adresi.
    Uz 21.03.2019 ir pagājušas vēl 15 dienas
    Mana sieva ir Vācijas pilsone.
    Manai sievai ir 24 gadi, man 25 gadi.
    Es domāju, ka viņš dosies uz ārzemnieku biroju Dortmundē, kur viņš dzīvo (mūsu dokumenti).
    daha 2 hafta olduğu için arayıp sormadım allah hepimize sabır versin.

    91
    Dalībnieks

    Ģimenes atkalapvienošanās caur nedzimušu bērnu ar Vācijas pilsonību;
    Es pati esmu Vācijas pilsone, esmu 7. grūtniecības mēnesī. Esmu precējusies 3 gadus un ar sievu dzīvojām Turcijā.Tā kā grūtniecības laikā uzskatījām, ka labāk dzemdēt Vācijā, tad pirms 4 mēnešiem mainīju dzīvesvietu no TR uz Vāciju. Es saņemu palīdzību no valdības. Dzemdības būs Vācijā. Tā kā rajons, kurā dzīvojam, ir neliels rajons, tad darījumi īpaši neaizkavējas. Starp vīzas dokumentiem iedevu arī savu grūtniecības pasi un ārsta izziņu. Vācu valodas zināšanas nav nepieciešamas visiem vīzu pieteikumiem, kas iesniegti ar Vācijas pilsonības dzimuša vai nedzimuša bērna starpniecību. Kad mana sieva devās uz konsulātu Stambulā, viņi tikai jautāja, vai tā ir mana pirmā laulība un kāpēc mēs negribam dzīvot Vācijā 3 gadus, tagad mēs gribam.

    03.03.2019 Stambulas Vācijas konsulāta sanāksme
    10.03.2019 Telefoniski uzzināju, ka dokumenti ir saņemti Pinnebergas ārzemnieku policijā.
    22.03.2019 Pase atgriezās Vācijas konsulātā Stambulā.
    Šobrīd gaidām atbildi par vīzu.
    UPS kravu uzskaitē šobrīd ir rakstīts, ka krava tiks paņemta no Vācijas konsulāta.

    Hc
    Dalībnieks

    Pirmkārt, sveiki visi,
    14.martā piezvanīju Idatai uz ģimenes atkalapvienošanos Vācijas konsulātā un pēc paša vēlēšanās norunāju tikšanos uz 25.03.2019 plkst.10:00.
    Es vēl neesmu kārtojis Gētes A1 sertifikāta eksāmenu, man ir jautājumi, kurus regulāri uzdod konsulātā.
    – eşinizin doğum tarihi
    – nasıl tanıştınız, ne zaman sevgili oldunuz, ne zaman evlenmeye karar verdiniz
    – eşinizin işi ne
    Mani dokumenti tika izskatīti kopā ar jautājumiem turku valodā, piemēram: Vēlāk virsnieks prasīja, kāpēc man nav sertifikāta, es teicu, ka vēl neesmu kārtojis eksāmenu. Viņš teica, lai dodu mēnesi un atnesu trūkstošo dokumentu. Viņš teica, ka tā bija mūsu tikšanās, tā ilga apmēram 25 minūtes, es runāju kopā 10 minūtes.
    Es jautāju: "Vai jūs nedomājat uzdot jautājumus vācu valodā?" "Mēs jautāsim, kad jūsu dokuments tiks saņemts," viņš teica.
    Taču viņa iedotajā trūkstošajā dokumenta veidlapā rakstīts, ka varu atstāt dokumentu pie durvīm, domāju, ka vāciski man jautājumus neuzdos. Vai tas liecina par problēmu?
    Ja kādam ir kāda informācija un var palīdzēt, priecāšos.
    Es uzrakstīšu visas darbības procesa gaitā, ceru, ka tas būs izdevīgi visiem.

    Dāmas pie 1. un 3. kases izskatījās formālākas par dāmu, kuru satiku pie 2. kases, paldies, dāma pie otrā letes man palīdzēja izveidot ērtu interviju ar sarunu.

    MuratYc
    Dalībnieks

    Pirmkārt, sveiki visi,
    14.martā piezvanīju Idatai uz ģimenes atkalapvienošanos Vācijas konsulātā un pēc paša vēlēšanās norunāju tikšanos uz 25.03.2019 plkst.10:00.
    Es vēl neesmu kārtojis Gētes A1 sertifikāta eksāmenu, man ir jautājumi, kurus regulāri uzdod konsulātā.
    – eşinizin doğum tarihi
    – nasıl tanıştınız, ne zaman sevgili oldunuz, ne zaman evlenmeye karar verdiniz
    – eşinizin işi ne
    Mani dokumenti tika izskatīti kopā ar jautājumiem turku valodā, piemēram: Vēlāk virsnieks prasīja, kāpēc man nav sertifikāta, es teicu, ka vēl neesmu kārtojis eksāmenu. Viņš teica, lai dodu mēnesi un atnesu trūkstošo dokumentu. Viņš teica, ka tā bija mūsu tikšanās, tā ilga apmēram 25 minūtes, es runāju kopā 10 minūtes.
    Es jautāju: "Vai jūs nedomājat uzdot jautājumus vācu valodā?" "Mēs jautāsim, kad jūsu dokuments tiks saņemts," viņš teica.
    Taču viņa iedotajā trūkstošajā dokumenta veidlapā rakstīts, ka varu atstāt dokumentu pie durvīm, domāju, ka vāciski man jautājumus neuzdos. Vai tas liecina par problēmu?
    Ja kādam ir kāda informācija un var palīdzēt, priecāšos.
    Es uzrakstīšu visas darbības procesa gaitā, ceru, ka tas būs izdevīgi visiem.

    Dāmas pie 1. un 3. kases izskatījās formālākas par dāmu, kuru satiku pie 2. kases, paldies, dāma pie otrā letes man palīdzēja izveidot ērtu interviju ar sarunu.

    Ir daudz cilvēku, kas piesakās šādā veidā.Ja jums nav problēmu ar citiem jūsu dokumentiem, tas, iespējams, tiks pieņemts. Es ceru, ka viss notiks tā, kā vēlaties. Jums ir jauks veids

    Goztepe 35
    Dalībnieks

    Labdien, pastāstīšu nedaudz par savu situāciju.
    Mēs ar sievu apprecējāmies 2015.gadā.. un mums ir 7 mēnešus veca meita.Mana sieva un meita ir Vācijas pilsoņi.Pieteicos caur bērnu Stambulā 19.03.2019.Mana intervija kopā ilga 10 minūtes. .virsnieks uzdeva tikai vienu jautajumu,tas ir tava sieva.Kad vins atkal maina savu dzivesvietu uz Vacija? Teicu 2 menesus pec dzemdibas.. teicu labi un aizgaju.. rakstiu uz forumu tikko buus rezultaats..

    Turku sultāni
    Dalībnieks

    Arkadaşlar Allah bütün vize bekleyenlere sabırlar versin gercekten eli kolu baglı beklemek cok zor….Bugün 38.gün hala bir haber yok esime mektup gitmedi daha bekliyoruz..Acaba ne zaman gelecek? acaba bir sorun cıkacak mı? ne kadar daha böyle sürecek? diye hergün bu sorular hepimizin aklına geliyordur. Ama sabretmekten baska caremiz yok hayırlısı deyip beklemeye devam…. cofe:)

    Goztepe 35
    Dalībnieks

    Arkadaşlar Allah' bütün vize bekleyenlere sabırlar versin gercekten eli kolu baglı beklemek cok zor….Bugün 38.gün hala bir haber yok esime mektup gitmedi daha bekliyoruz..Acaba ne zaman gelecek? acaba bir sorun cıkacak mı? ne kadar daha böyle sürecek? diye hergün bu sorular hepimizin aklına geliyordur. Ama sabretmekten baska caremiz yok hayırlısı deyip beklemeye devam…. cofe:)

    Jā, nekas nav jādara, kā tikai gaidīt.. Cilvēki saka, ka ir likumīgs 3 mēnešu periods, bet, kamēr mēs gaidām, mēs burtiski plosāmies, arī es.

    MuratYc
    Dalībnieks

    Bu gün eşime bir mektup geldi (Başvurudan 50 gün sonra) ve mektup içeriği “Eşinizin vize başvuru için yabancılar şubesine çağırılıyorsunuz”. Mektupta ne belge istemişler ne başka bir şey sadece çağırmışlar.
    Ja kāds zina, ko tas nozīmē, lūdzu, palīdziet. Liels paldies jau iepriekš.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 46 līdz 60 (kopā — 537)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.