2019. gada Vācija Visa Expecters

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Blue34
    Dalībnieks

    Uzsāku šo tēmu mūsu draugiem, kuri dalīsies savās idejās par vīzu jautājumiem no 2019. gada, ceru, ka viss būs izdevīgi visiem...

    atknemn
    Dalībnieks

    Tad tas droši vien ir atkarīgs no galamērķa. Reģiona blīvums, kas nodarbojas ar jūsu vīzu, var tieši ietekmēt izceļošanas procesu. Es došos uz Rēgensburgu, draugs man teica, ka liela iedzīvotāju skaita trūkums varētu būt ietekmējis manu vīzas saņemšanas ātrumu.

    Priecājos par jums.Lai Dievs palīdz jūsu brāļiem un māsām,kas saskaras ar grūtībām gaidot vīzu..
    Es pieteicos no Stambulas ģenerālkonsulāta 30. oktobrī.
    29. novembrī saņēmu e-pastu ar lūgumu ierasties konsulātā 17. decembrī, lai noskaidrotu dažus jautājumus saistībā ar vīzu. :( Gaidot vīzu, vēstule pienāca. paskatīsimies, kas notiks

    atknemn
    Dalībnieks

    Pastāv liela iespēja, ka viņi jūs aicinās uz izmeklēšanu. Vai jūsu sieva ir saņēmusi kādu e-pastu vai pastu par nepieciešamību 17.decembrī doties uz ārzemnieku biroju?

    @Merve

    Ja pieteikuma iesniegšanas laikā norādījāt savu tālruņa numuru, jūs saņemsit ziņojumu savā tālrunī, tiklīdz konsulāts to nosūtīs. No turienes varat to izsekot, izmantojot izsekošanas numuru. Izmirā tas ieradās ar iekšzemes kravu. Tiklīdz krava ieradās, pienāca ziņa. Es to izsekoju no turienes ar izsekošanas numuru, un tas ieradās 1 dienas laikā. Es pat gāju un nopirku no centra, baidījos, ka pazaudēs. :D

    Nē, vēl nav aizgājis, ar ziņkāri gaidām.! Es domāju, ka šādas situācijas noved pie pārpratumiem.

    aras.xnumx
    Dalībnieks

    Ja neiebilstat, vai varat padalīties ar jautājumiem? Es arī esmu tādās pašās domās, domāju, ka varētu būt pretruna, bet mana sieva nesaņēma vēstuli vai e-pastu, viņi viņai nezvanīja, es joprojām gaidu tikšanās datumu, pieņemsim redz..

      Viņš arī brauks pie sievas, atstās uz pēdējo dienu, esiet gatavi, viņš atnāca pie manas sievas pirmais, man zvanīja uz 1 dienu, sakot, lai atnāku rīt.

    Zuzudur
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, viņš aizgāja 25. datumā un atsūtīja man paziņojumu, ka mēs satikāmies. Es neiešu,dokumenti vēl nav pazuduši,manu atradīs.Vācieši šajā pasaulē ir jāpazīst ar savu letarģiju,nevis savu smago darbu.Esmu ļoti nepacietīgs,kā var pretoties?

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    8)

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Priecājos par jums.Lai Dievs palīdz jūsu brāļiem un māsām,kas saskaras ar grūtībām gaidot vīzu..
    Es pieteicos no Stambulas ģenerālkonsulāta 30. oktobrī.
    29. novembrī saņēmu e-pastu ar lūgumu ierasties konsulātā 17. decembrī, lai noskaidrotu dažus jautājumus saistībā ar vīzu. :( Gaidot vīzu, vēstule pienāca. paskatīsimies, kas notiks

    Amin insallah. Diliyorum ki hepinizin en kısa sürede vizesi onaylanır ve sağ salim gideceğiniz yerlere gidersiniz. Allah sabır versin demiyorum, allah bekletmesin diyorum en doğru temenni bu insallah hayırlısıyla tez vakitte gelsin ki sabıra ihtiyacınız kalmasın

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Pastāv liela iespēja, ka viņi jūs aicinās uz izmeklēšanu. Vai jūsu sieva ir saņēmusi kādu e-pastu vai pastu par nepieciešamību 17.decembrī doties uz ārzemnieku biroju?

    @Merve

    Ja pieteikuma iesniegšanas laikā norādījāt savu tālruņa numuru, jūs saņemsit ziņojumu savā tālrunī, tiklīdz konsulāts to nosūtīs. No turienes varat to izsekot, izmantojot izsekošanas numuru. Izmirā tas ieradās ar iekšzemes kravu. Tiklīdz krava ieradās, pienāca ziņa. Es to izsekoju no turienes ar izsekošanas numuru, un tas ieradās 1 dienas laikā. Es pat gāju un nopirku no centra, baidījos, ka pazaudēs. :D

    Es paskatījos uz uzlīmes veida sūtīšanas papīru, ko viņi man iedeva, un redzēju, ka esmu viņiem iedevis divus numurus. Esmu tik nepacietīga, ka, ja piezvanīs, iešu un paņemšu, esmu tik tuvu konsulātam. Bet jā, vēl nosūtīs un izdrukās, kas zina kad, cilvēki sajūsminās, līdz to pasi nesaņems miers, saprotu 😄

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Juridiskās procedūras process var atšķirties atkarībā no personas.
    Es domāju, ka laulātā laulātā pilsonība, viņa profesija, pilsēta, kurā dzīvosit, jūsu laulības, ja esat bijis precējies iepriekš, un jūsu bērnu statuss ļoti efektīvi paildzina vai saīsina šo vīzas apstiprināšanas procesu. .
    Ja pievērš uzmanību, foruma sekotāja vārdā Merveverhlina paziņoja, ka tā ir viņu pirmā laulība, ka viņi dzīvos mazā vietā, ka viņas vīrs ir ES pilsonis un viņi apprecējās Dānijā. Es domāju, ka visi šie faktori viņiem izrādījās priekšrocības, un tāpēc viņu vīzas tika apstiprinātas īsā laikā.

    Jā, tie noteikti ir visi faktori. Ja pareizi atceros, @almanyafatihi man teica, ka pilsētā, kurā dzīvoju, ir 4 tūkstoši iedzīvotāju. Tāpat tā ir patiešām maza pilsēta un procedūras iespējams veikt bez pieraksta ārzemnieku birojā. Lai gan ārzemnieku birojs ir ļoti liels un tajā ir darbinieki, darījumus var veikt bez iepriekšēja pieraksta. Tāpēc es domāju, ka viņi ir ātri

    Turklāt var ņemt vērā arī iestādes un laulāto situāciju, protams, es nevēlos jūs maldināt, bet ja tā, tad mana dzīvesbiedra situācija un alga ir krietni virs minimālā līmeņa, ko viņi gaida. Viņš arī pēc dzimšanas ir Vācijas pilsonis, un viņa tēvs ilgu laiku strādāja augstā valsts iestādē.
    Mēs nemaksājam īri par māju, kurā dzīvojam, jo ​​tā ir viņa vectēva māja, tāpēc manā ienākumu dokumentā nav uzrādīti izdevumi par mani.
    Mums nav vecuma starpības, un šī ir mūsu pirmā laulība.
    Un šajā laika posmā mēs bijām viens pie otra ciemos vairāk nekā 10 reizes, un šī iemesla dēļ man bija beidzies Šengenas vīzu derīguma termiņš.
    Un, kā jau teicu, fakts, ka reģions, uz kuru devos, nebija pārpildīts, iespējams, ietekmēja faila ātrumu.

    Šī ir mana informācija. Nezinu, vai tam ir kāda ietekme, bet es gribēju rakstīt īpaši tiem, kas ir izgājuši cauri šim procesam, ies tam cauri vai apskata šo tēmu. Manis iesniegto dokumentu saturs un manis aizpildīto veidlapu informācija ir šajā virzienā. Vīza tika apstiprināta kopumā 15 dienu laikā. Es nezinu, cik daudz no manis uzrakstītās informācijas tieši ietekmēja vīzas ātrumu. Bet no konsulāta joprojām nav nosūtīta neviena krava, un es neesmu saņēmis nevienu ziņojumu. Ja būs kāds jaunums, noteikti padalīšos.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Jā, tie noteikti ir visi faktori. Ja pareizi atceros, @almanyafatihi man teica, ka pilsētā, kurā dzīvoju, ir 4 tūkstoši iedzīvotāju. Tāpat tā ir patiešām maza pilsēta un procedūras iespējams veikt bez pieraksta ārzemnieku birojā. Lai gan ārzemnieku birojs ir ļoti liels un tajā ir darbinieki, darījumus var veikt bez iepriekšēja pieraksta. Tāpēc es domāju, ka viņi ir ātri

    Turklāt var ņemt vērā arī iestādes un laulāto situāciju, protams, es nevēlos jūs maldināt, bet ja tā, tad mana dzīvesbiedra situācija un alga ir krietni virs minimālā līmeņa, ko viņi gaida. Viņš arī pēc dzimšanas ir Vācijas pilsonis, un viņa tēvs ilgu laiku strādāja augstā valsts iestādē.
    Mēs nemaksājam īri par māju, kurā dzīvojam, jo ​​tā ir viņa vectēva māja, tāpēc manā ienākumu dokumentā nav uzrādīti izdevumi par mani.
    Mums nav vecuma starpības, un šī ir mūsu pirmā laulība.
    Un šajā laika posmā mēs bijām viens pie otra ciemos vairāk nekā 10 reizes, un šī iemesla dēļ man bija beidzies Šengenas vīzu derīguma termiņš.
    Un, kā jau teicu, fakts, ka reģions, uz kuru devos, nebija pārpildīts, iespējams, ietekmēja faila ātrumu.

    Šī ir mana informācija. Nezinu, vai tam ir kāda ietekme, bet es gribēju rakstīt īpaši tiem, kas ir izgājuši cauri šim procesam, ies tam cauri vai apskata šo tēmu. Manis iesniegto dokumentu saturs un manis aizpildīto veidlapu informācija ir šajā virzienā. Vīza tika apstiprināta kopumā 15 dienu laikā. Es nezinu, cik daudz no manis uzrakstītās informācijas tieši ietekmēja vīzas ātrumu. Bet no konsulāta joprojām nav nosūtīta neviena krava, un es neesmu saņēmis nevienu ziņojumu. Ja būs kāds jaunums, noteikti padalīšos.

    Starp citu, apsveicu Jūs esat saņēmis apstiprinājumu, apsveicu. Es ceru, ka jūs pēc iespējas ātrāk atkal apvienosities ar savu ģimeni Vācijā. :)
    Es ceru, ka tas notiks ar mums, kas ar pusi sirds gaida šeit un ar pusi tur.  :)

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Starp citu, apsveicu Jūs esat saņēmis apstiprinājumu, apsveicu. Es ceru, ka jūs pēc iespējas ātrāk atkal apvienosities ar savu ģimeni Vācijā. :)
    Es ceru, ka tas notiks ar mums, kas ar pusi sirds gaida šeit un ar pusi tur.  :)

    Çok tesekkürler Amin insallah en kısa sürede sizlerinde güzel haberlerini bekliyorum dört gözle insallah sıkıntısız alırsınız daha fazla beklemeden

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Kā jau rakstīju iepriekš draugiem, ja pilsētas ārzemnieku filiāle, uz kuru dodaties, ir aizņemta, lietas var aizņemt ilgāku laiku. Ziemassvētki nāk uz 15 dienām, tāpēc viņi teica, ka būs janvāris. Vācieši nav īpaši strādīgi vai ļoti letarģiski. Viņi strādā tik smagi, cik nākas. Ne vairāk, ne mazāk. Turcijā jūs vai nu smagi strādājat, vai arī gandrīz nemaz. Kopš ierados šeit, es nekad neesmu gaidījis vairāk par 10 minūtēm valsts iestādē vai kursos. Lai kur es ietu Turcijā, var mierīgi sēdēt rindā 1 stundu un 30 minūtes, klausoties virsnieka vaimanāšanu. Kādu iemeslu dēļ sistēma vienmēr sabojājas. Atnāk virsnieka palīgs un pļāpā pusstundu. Jūs dodaties uz šejieni, viņi veic plaisāšanas procesu un nosūta jūs prom. Tikai tāpēc, ka viņi ir galvotāji, viņi vēlas, lai visi dokumenti tiktu piegādāti pareizi. Piemēram, jūs pieprasāt tiešsaistes pieteikšanās kodu no dažām bankām, un tās nosūta to pa pastu pēc 2 nedēļām. Banku darbība Turcijā ir tālu priekšā. Arī e-pārvalde ir brīnišķīga lieta. Jūs varat piekļūt daudziem dokumentiem, negaidot rindā. Šeit nekā tāda nav. Par katru dokumentu ir jāiet un jāsaņem no šīs iestādes. Vai Vācija nevar pāriet uz tādu sistēmu kā e-pārvalde? Protams, ja viņi strādātu 2 dienas, viņi varētu izveidot sistēmu, kas ir 1000 reizes labāka par mūsējo. Taču vāciešiem tik ļoti patīk personiskās informācijas aizsardzība, ka iepērkoties kredītkaršu vietā viņi joprojām izmanto PayPal, nemaz nerunājot par informācijas ievietošanu internetā. Viņi izmanto kredītkartes informāciju un izdzēš to. Gandrīz visu pasauli var apmeklēt katru ielu, izmantojot Google Earth, bet Vācijā tas nav pieejams. Iemesls ir tāds, ka ir tik daudz sūdzību par to, ka Google nerāda manu māju. Visbeidzot, Google nevarēja pretoties un noņēma Vācijas Google Earth reģionus.

    Rammstein ir dziesma, kas, manuprāt, ir ļoti piemērota Vācijai.
    ''Will dich lieben und verdammen'' tulkojumā nozīmē ''Es gribu tevi mīlēt un ienīst''. Manuprāt Vācijai piemērota dziesma. Tāpēc turki, kas šeit ierodas, vienmēr to mīl vai ienīst uz pusēm.

    Labākais, protams, ir tas, ka, ierodoties šeit, jums pašam jāizlemj. Citiem draugiem mans ieteikums ir lasīt komentārus šeit un nebūt aizspriedumiem.

    Tu esi ārzemnieks, kad ieradies šeit, bet tevi ciena daudz vairāk nekā Turcijā. No valsts iestādes, uz kuru dodaties, līdz restorāniem un kafejnīcām. Tie sniedz daudz labākus pakalpojumus. Viss ir daudz kvalitatīvāk. Es ceru, ka jūs visi saņemsiet vīzas pēc iespējas ātrāk un atkal satiksieties ar saviem mīļajiem.

    Tāpat vienmēr tiek runāts par laulātajiem, kuri pēc ierašanās šeit mainījušies par 360 grādiem. Lai nu kā, ja tu sper šādu soli, neprecējies un nepazīstot priekšā stāvošo un mēģinot atbraukt šeit uz Vāciju, tas parasti beidzas ar vilšanos. Tas parasti attiecas uz Vācijā dzimušiem turku izcelsmes laulātajiem. Šī problēma ir retāk sastopama turkiem, kuri apprecas ar vācieti, un vecuma atšķirība nav tik liela.

    Tas, ko es rakstīju, nav par jums, tas ir tikai par to, kas varētu notikt, kad jūs šeit ieradīsities. Visgrūtākais ir vīzas gaidīšanas periods. Stress, vai tas iznāks vai nē. Kamēr gaidīju pirms 5 mēnešiem, biju stresā cilvēku dēļ, kuri man teica: "Visvieglāk ir sagaidīt vīzu, īstās problēmas sāksies tad, kad tur nokļūsiet." Es sapratu, kāda stresa izniekošana patiesībā ir. Grūtākais ir vīza. Visvienkāršākā lieta sākas pēc tam, kad ierodaties šeit pie sava dzīvesbiedra, kurš TEVI MĪL. Jūsu plānam vajadzētu būt mācīties vācu valodu un dzīvot saskaņā ar viņu kultūru. Mēs varam dzīvot ļoti ērti kā vācietis, nezaudējot savu kultūru. :)

    @Merve

    Ja jūsu laulātajam ir laba alga, jums ir apmešanās vieta, nav vecuma starpības un tā ir jūsu pirmā laulība, tā ir 100% vīzas apstiprināšana. Šeit ir daudz cilvēku, kuri vienmēr šķiras un apprecas un cenšas apprecēties pēc vienošanās. Tāpēc cilvēki to rūpīgi pārbauda. Viņi izmeklē līdz galam. Bet, kad viss ir izdarīts pareizi un godīgi, tas tiek apstiprināts gludi.

    Pirmkārt, šis ir forums, kurā dalās viedokļi par ģimenes atkalapvienošanās vīzas iegūšanas procesu. Mani ļoti satrauca fakts, ka kāds, kuram bija vīza un kurš šobrīd dzīvoja Vācijā, izteica ļoti satraucošus, šķelšanos un provokatīvus izteikumus ārpus tēmas.
    Şöyle ki  : '' Birde buraya geldikten sonra 360 derece değişen eşlerden bahsedilir hep. Zaten sen evlenmeden karşında ki kişiyi tanımadan böyle bir adım atıp buraya sadece Almanya'ya gelmek için uğraşırsan genelde sonu hep hüsran ile sonuçlanıyor. Bunu genelde eşleri Türk asıllı Almanya doğumlular çok yaşıyor. Yaş farkı çok olmayıp bir Alman ile evlenip gelen Türkler için bu sorun daha az oluyor. ''

    Atsaucoties uz jūsu teikumiem, es vēlētos teikt sekojošo:

    Jūs neesat persona vai institūcija, kas var spriest par ikviena laulību. Tas nav atkarīgs no tā, vai viņi piedzīvos vilšanos vai nē. Tā arī nevajadzētu. Nevienam nav vietā vērtēt vai salīdzināt cilvēku ar vecuma atšķirībām laulības un dažādas vai vienas tautības laulības. Lūdzu, esiet uzmanīgi ar saviem vārdiem.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

      :D

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Mēs cenšamies palīdzēt cilvēkiem šeit.

    Es domāju, ka, ja laulība ir viltota un nelabprāt, Vācija to saprot un noraida. Tāpēc lielākā daļa cilvēku tā dara un komentē, ka viņu dzīvesbiedri ir ļoti mainījušies. Gandrīz visiem satiktajiem cilvēkiem, kuri ir turku izcelsmes Vācijas pilsoņi un kuri apprecas ar turkiem, vienmēr ir problēmas. (Ar izņēmumiem). Un viņi nomelno Vāciju. Es tikai konstatēju faktu. Es nevaru to izkratīt pēc sirds patikas. Man nav nekādas teikšanas neviena laulībā. Uzmanīgi izlasiet, ko es domāju.

    Vīzas gaidīšanas process ir visgrūtākais, un es saku, ka viss būs vieglāk, kad tas iznāks. Ja vajag, tad nelasi un nekomentē. Jūs sniedzat padomu tautai jau pirms vīzas izsniegšanas. Pēc izkāpšanas jūs varat arī rakstīt. Tāpēc netērējiet to.

    Es dalījos ar teikumiem, ko jūs pats teicāt. Protams, es atbildēšu uz apgalvojumiem, kas man šķiet nepareizi.
    Neaizmirstiet to, ko teicāt, un tad mēģiniet sevi attaisnot.
    Es centos palīdzēt cilvēkiem jautājumos, par kuriem man bija zināšanas (nevis dzirdes). Līdz šim es nekad nevienam neesmu rīkojies kā padomu. Jo es cienu katra indivīda brīvo gribu. Mans padoms jums: pēc tam, kad esat izgājis cauri adaptācijas procesam, apguvis vācu valodu kā dzimto valodu un apguvis valsts politiskos un sociāli kultūras jautājumus, šis process neaizņems 5 mēnešus, varbūt 5 gadus, un jūs var nākt šeit un komentēt valsti.
    Es iesaku jums to izdarīt.
    Neizgāziet sevī uzkrājušos naidu uz šejienes cilvēkiem.
    Atver un izlasi to komentāru ko uzrakstīji burtiski.Tu mani sapratīsi😉

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Es vēlētos padalīties ar vēl vienu jautājumu, kas man ir bijis prātā. Es šobrīd neuzturos adresē, kuru norādīju konsulātam.Esmu spiests dzīvot vietā, kas atrodas tuvu Taksim.Vai ir iespējams mainīt adresi vai doties uz konsulātu un paņemt? Vai kādam ir informācija par šo tēmu? Vācija to apstiprināja, bet man nav nekādas informācijas no konsulāta. Man tika apšaubīta mana pase, un es nevarēju atrast nekādu informāciju par to, ka tā vēl nav nosūtīta. Es domāju, ka konsulāts nestrādās līdz pirmdienai. Interesanti, vai man ir iespēja samainīt vai braukt paņemt. Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds zinošs varētu padalīties, paldies.

    atknemn
    Dalībnieks

    Es vēlētos padalīties ar vēl vienu jautājumu, kas man ir bijis prātā. Es šobrīd neuzturos adresē, kuru norādīju konsulātam.Esmu spiests dzīvot vietā, kas atrodas tuvu Taksim.Vai ir iespējams mainīt adresi vai doties uz konsulātu un paņemt? Vai kādam ir informācija par šo tēmu? Vācija to apstiprināja, bet man nav nekādas informācijas no konsulāta. Man tika apšaubīta mana pase, un es nevarēju atrast nekādu informāciju par to, ka tā vēl nav nosūtīta. Es domāju, ka konsulāts nestrādās līdz pirmdienai. Interesanti, vai man ir iespēja samainīt vai braukt paņemt. Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds zinošs varētu padalīties, paldies.

    Merves kundze, es A1 eksāmenā norādīju nepareizu adresi UPS kravai.Pirms rezultātu parādīšanās es zvanīju UPS un liku adresi nomainīt uz citu adresi, kuru vēlējos saņemt. Es domāju, ka jūs varat darīt to pašu, ļaujiet man zini, ja vēlies.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 331 līdz 345 (kopā — 537)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.