2019. gada Vācija Visa Expecters

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Blue34
    Dalībnieks

    Uzsāku šo tēmu mūsu draugiem, kuri dalīsies savās idejās par vīzu jautājumiem no 2019. gada, ceru, ka viss būs izdevīgi visiem...

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Merves kundze, es A1 eksāmenā norādīju nepareizu adresi UPS kravai.Pirms rezultātu parādīšanās es zvanīju UPS un liku adresi nomainīt uz citu adresi, kuru vēlējos saņemt. Es domāju, ka jūs varat darīt to pašu, ļaujiet man zini, ja vēlies.

    Pagaidām kravā pasi neredzu, nez vai man zvanīt tiklīdz nosūtīs, viņiem tagad nav adreses. 

    MustafaD
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, man ir jautājums.

    Pieteicos ģimenes atkalapvienošanai pirms 3 nedēļām,pagājušajā nedēļā sievai tika piegādāta vēstule,bet no sievas pieprasītie dokumenti ir arī 3 mēnešu algas lapiņa.Mana sieva no Turcijas pilsonības pārgāja uz Vācijas pilsonību pirms 4 gadiem.Mums ir dzīvoju Turcijā jau 3 gadus.Sieva šobrīd strādā tur uz nenoteiktu darba līguma pamata.Mums ir pirmā mēneša algas lapiņa.Ja tagad iedosim dokumentus tādā veidā,vai pieņems?Vai arī jāpagaida vēl 2 mēneši un dot viņiem ik pēc 3 mēnešiem?Vai kāds ir pieredzējis šādu gadījumu?

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Nav jādzīvo 5 gadi vai pilnībā jāiemācās valsts valoda. Ir jau skaidrs, kas ir kas. Es ilgu laiku dzīvoju citās valstīs. Tāpēc izlasi uzmanīgi, ko es uzrakstīju. Es nekomentēju neviena laulību. Es tikai teicu, ka nevajag ņemt vērā draugu komentārus, kuri saka, ka Vācija ir vainīga, kad precējies un tas slikti beidzas. Kopumā pat starp turkiem, kas dzimuši šeit, un turkiem, kas nāk no Turcijas, ir milzīga atšķirība. Patiesībā ar šeit dzimušajiem turkiem ir daudz grūtāk saprasties nekā ar vācieti. Mēs visi to zinām no mūsu iepriekšējiem ceļojumiem uz Turciju no mūsu radiniekiem. Tas ir ''fakts''. Manī nav naida. Forumā ir pārāk daudz negatīvu komentāru. Tāpēc arī es dusmojos. Ja jums tas nepatīk, dodieties atpakaļ. Vai arī tu nekad nenāk. Paskaties, pat tu nāc šeit. Man ir apnicis redzēt komentārus, kas apkauno Vāciju. Es saprastu, ja jūs atbrauktu šeit no Norvēģijas vai Amerikas un kritizētu mani. Mani kaitina arī tie, kas brauc no Turcijas un kritizē šo vietu. Tāpat kā tu mani kaitina. ;)

    Jūs ievērosiet, ka es nekad neesmu izteicis nekādus negatīvus apgalvojumus ne pret jums, ne pret kādu citu savā tonī vai teikumos. Es nekad neesmu. Esmu cilvēks, kurš ir ļoti labi izglītojies ģimenes, kurā esmu audzis, iegūtās izglītības ziņā , mana profesija un valodas, kuras es zinu. Mani ļoti satrauca jūsu vispārinājumi un cilvēku iedalīšana kategorijās, pamatojoties uz dažiem cilvēkiem, kurus jūs tur bijāt savā dzīvē, izņemot vīzas gaidīšanas procesu, un es to tikai izteicu. Tā vietā, lai paziņotu, ka esat nepareizi uzrādījis sevi un atvainotos, jūs mēģināt novērst problēmu ar agresīviem paziņojumiem.
    Šeit nevienam nav svarīgi, kurā valstī tu dzīvo un kāpēc.

    Bet ticiet man, mums Vācijā ir arī multikulturāli cilvēki, kuri ir ļoti labi izglītojušies un pieņem valsti, kurā dzīvo savu maizi. Tas viss ir saistīts ar ģimeni, vidi, kurā jūs audzinājāt, kā jūs audzinājāt sevi.

    Svarīgs faktors šajā ziņā ir arī laulības pamats un stingrība.Stingra laulība, kuras pamatus liek ar mīlestību un cieņu un dibina pašizglītoti cilvēki, ir visas laimes un kvalitatīvas dzīves sākums.😉

    atknemn
    Dalībnieks

    Nē, vēl nav aizgājis, ar ziņkāri gaidām.! Es domāju, ka šādas situācijas noved pie pārpratumiem.

    Manai sievai šodien tika nosūtīta vēstule, bet ļoti pretrunīga situācija.Viņi vēlas īres līgumu un MMAS algu sarakstu.Mana tikšanās konsulātā Turcijā ir 09:30.Vēstule manai sievai uz Vāciju tika nosūtīta plkst.08: 30, bet vēstulē mani sauca, uzrunājot "herr", neuzrakstīja manas sievas vārdu, kas ir dīvaina situācija.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    8)

    atknemn
    Dalībnieks

    Viņi prasa gandrīz visiem īres līgumu un algu sarakstu. Es to rakstīju iepriekš, bet tas tika sajaukts ar citiem jautājumiem. Parasti viņi jautā, jo informācija nav atjaunināta. Tā nav problēma. Vēstule nonāk sievai ar jūsu uzvārdu, jo pēc jūsu pieteikšanās jūsu sievai mainās uzvārds ārzemju filiālē, tāpēc viņu sievas sūta vēstules ar jūsu uzvārdu. Tā nav problēma.
    Ārzemniekiem filiāle atveras 8.30, domāju, ka tā ir visur. Es neesmu pārliecināts.
    Starp Vāciju un Turciju ir 2 stundu atšķirība. Kad jūsu dzīvesbiedrs ieradīsies pulksten 8.30, Turcijā būs 10.30.

    Ļaujiet savam laulātajam atnest visus viņa pieprasītos dokumentus. Pat ja jums ir līdzi kāzu vai kāzu fotogrāfijas, ļaujiet viņiem arī tās uzņemt. Ja viņš nezina vācu valodu, jāņem līdzi kāds, kurš ļoti labi runā vācu valodā.

    Manam draugam, kuram šī tikšanās šķita ļoti svarīga, vīza tika atteikta tulkojuma dēļ, jo sapulcē bija nesakritība.
    Lai veicas, ceru, ka pāries viegli.

    Paldies par informāciju.Adrese uz kuru tika sūtīta vēstule ir manas sievas mājas adrese un viņas pašas vārds ir rakstīts ar abiem uzvārdiem.Vēstules sākumā viņa ir uzrunāta kā Herr (Mr.) un tikai mans uzvārds rakstīts.Nez vai te būs pretpratināšana vai prasa aktuālus dokumentus?Manas sievas dzimtā valoda ir vācu valoda,dzimusi un augusi vāciski.Viņš ir pilsonis,un protams zinām visas detaļas vienam par otru.Par to nešaubos.Ar Dieva atļauju es par to jautājumu nesatraucos.Tikai vēstule nonāca uz sievas adresi it kā man zvanītu.Es to nevarēju saprast. Protams, mēs nezināsim, kas notiks, kamēr neiesim un nepaskatīsimies. Es domāju, ka starp manu sievu un mani ir 10 gadu vecuma atšķirība, tāpēc viņi var būt starp mums. Bet, tā kā mana sieva ir Vācijas pilsone, es nedomāju, ka saskaņā ar likumu ir vienalga, cik liela ir viņas alga. Es biju liecinieks, ka pat cilvēki, kuri saņēma valsts palīdzību, apprecējās un aizveda no Turcijas dzīvesbiedrus, neuzrādot nekādus ienākumus.

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Vīzas ārzemniekiem parasti tiek izsniegtas 1 vai 2 nedēļas pēc filiāles apstiprinājuma. Jūs varat piezvanīt uz konsulātu un pajautāt. Bet es nezinu, vai viņi sniegs kādu informāciju pirms tās nosūtīšanas.

    Tā nebūs problēma, ja jūs vairs nedzīvojat tajā pašā adresē. Izsekojiet kravu, tiklīdz saņemat ziņojumu uz savu tālruņa numuru. Jūs varat doties uz filiāli no rīta un paņemt kravu pirms tās piegādes. Pat ja tiek izplatīts, paprasiet filiālē šofera numuru, jums ir iespēja to noķert noteiktā vietā un paņemt.

    Diemžēl kopš ceturtdienas neko neesmu dzirdējis.Izlasīju visus pagājušā gada vīzu procesus.Bija cilvēki kuriem nedēļas nogales vīzas piegādāja kravai un viņi ieradās pirmdien.Biju ļoti pārsteigts dzirdot,ka konsulāts kravu piegādāja plkst. Sestdienas vakars.Šeit redzēju par tiem, kas gaida 2018. gada vīzas. Tāpēc kopš ceturtdienas nepārtraukti iztaujāju UPS. Bet joprojām nav nekādu ziņu, parasti tie, kuriem vīzas tika apstiprinātas, vīzas saņēma ļoti īsā laikā, nedēļas laikā. Neizbēgami tagad esmu noraizējies. Nosūtīju e-pastu ar cerību, bet, lai arī nometu telefonu, neviens neatbildēja. Ceru, ka 6. janvārī varēšu ar sievu atgriezties Vācijā 😔

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Draugi beidzot!!!!
    Mana krava tika saņemta no konsulāta 3dien!!!!
    Tagad tas parādās Topkapi!!

    Ja rīt pamostoties varēšu noķert zaru, saņemšu kravu no zara.

    20. novembra vīzas pieteikums
    25. novembra papildu dokumentu pieprasījums
    27. novembris, papildu dokumentu pieprasīšana vēlreiz
    Mana vīza tika apstiprināta 5. decembrī
    Mana vīza uz 9.decembri tiks nosūtīta un saņemšu rīt.

    Allah bekleyen herkese tez vakitte vizesine kavusmasını nasip etsin insallah

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Draugi beidzot!!!!
    Mana krava tika saņemta no konsulāta 3dien!!!!
    Tagad tas parādās Topkapi!!

    Ja rīt pamostoties varēšu noķert zaru, saņemšu kravu no zara.

    20. novembra vīzas pieteikums
    25. novembra papildu dokumentu pieprasījums
    27. novembris, papildu dokumentu pieprasīšana vēlreiz
    Mana vīza tika apstiprināta 5. decembrī
    Mana vīza uz 9.decembri tiks nosūtīta un saņemšu rīt.

    Lai Dievs dod visiem, kas gaida, pēc iespējas ātrāk saņemt vīzu.

    Tu noteikti šobrīd jūties lieliski 🙂👍 lai veicas. Es jūs ļoti apsveicu.
    Es novēlu jums veiksmi un laimi jaunajā dzīvē 🍀

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Apsveicam, 19 dienas ir ļoti labs periods. Jūsu darbs tika paveikts ļoti ātri. Laime.

    Jā, tu teici, ka vieta, uz kuru dosies, var būt maza un ātra. Tas bija patiešām ātri, liels paldies par jaukajiem vēlējumiem 🥰

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Tu noteikti šobrīd jūties lieliski 🙂👍 lai veicas. Es jūs ļoti apsveicu.
    Es novēlu jums veiksmi un laimi jaunajā dzīvē 🍀

    O yükün üstünden kalkması duygusunu yaşıyorum gerçekten. Çok tesekkür ederim. Burada takipte olacağım sürekli inşallah en kısa sürede vizenize kavuşursunuz. Sabır dilemiyorum hiç sabır sabretmek zorunda kalmaya sebep olmasın diye. Sağ salim hayırlısıyla tez vakitte vizenize kavuşmanızı diliyorum inşallah. Hep birlikte sizinde güzel haberlerinizi kutlayacağız burada yakında 🥰

    selimqkxnumx
    Dalībnieks

    Draugi beidzot!!!!
    Mana krava tika saņemta no konsulāta 3dien!!!!
    Tagad tas parādās Topkapi!!

    Ja rīt pamostoties varēšu noķert zaru, saņemšu kravu no zara.

    20. novembra vīzas pieteikums
    25. novembra papildu dokumentu pieprasījums
    27. novembris, papildu dokumentu pieprasīšana vēlreiz
    Mana vīza tika apstiprināta 5. decembrī
    Mana vīza uz 9.decembri tiks nosūtīta un saņemšu rīt.

    Lai Dievs dod visiem, kas gaida, pēc iespējas ātrāk saņemt vīzu.

    Kurā Vācijas reģionā jūs pieteicāties?

    Pieteicos 7. Pieteicos caur savu sievu, Vācijas pilsoni un bērnu, kurš ir Vācijas pilsonis. Nosūtījām e-pastu uz ārzemnieku vienību Ķīles reģionā Vācijā, taču dokumenti vēl nav atnākuši. Es nosūtīju e-pastu uz konsulātu šeit. Es vēl neesmu saņēmis atbildi.

    Dažiem vīzas process aizņem 3 nedēļas, bet citam 3 mēneši.. Nesaprotu, kā notiek izvērtēšana. Ja trūkst dokumentu vai informācijas, viņiem ir jāsazinās ar jums un jāpaātrina šīs problēmas. Dzīvošana šķirti no sievas un bērna ir pretrunā ar ģimenes jēdzienu.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    :D

    selimqkxnumx
    Dalībnieks

    Iepriekšējās lappusēs mēs runājām par iemesliem, kāpēc Mervewerhlin vīza tika apstiprināta nekavējoties. Ja jūs izlasīsit šīs lapas, jūs sapratīsit, kāpēc process noritēja tik ātri. Es gaidu kopš 4. novembra. Mana sieva devās uz ārzemnieku filiāli. Viņi nesniedza nekādu informāciju. Viņi teica: "Pagaidiet, atnākot šeit un uz mums spiedienu, process ieilgs."
    Mums nav tiesību pārmeklēt šeit esošo konsulātu, pirms nav beigušās 90 dienas. Mēs nevaram ne nosūtīt e-pastu, ne sazināties pa tālruni. Mēs tikai gaidām. Lai veicas.

    Atklāti sakot, es lasīju komentārus.

    Es arī apprecējos Vācijā. Tā kā man ir visas līdzīgas problēmas, es ievēroju, kā tiek veikts vērtēšanas jautājums un uz kāda pamata. Es cenšos to saprast.
    Es apprecējos Vācijā. Iepriekš saņēmu vīzu un aizbraucu pie sievas un paliku tur. Šie lauki man ir pasē. Pa vidu ir arī bērns. Mana sieva ir dzimusi un augusi Vācijas pilsone. Ar manu bērnu ir tāpat. Iesniedzu visus prasītos dokumentus, laikam jau reģiona dēļ gaidu. Ķīles iedzīvotāju skaits vai tur iesniegto pieteikumu skaits var būt lielāks. Kundze, kas par mums rūpējās ārzemnieku birojā, mūs informēja, ka dokumenti vēl nav atnākuši, un paziņoja, ka sazināsies ar mums, tiklīdz tie būs ieradušies, un piezvanīs, ja vēlēsies pazudušos dokumentus vai ko citu.

    Mervevērlins
    Dalībnieks

    Vīzu saņēmu pirms 1 stundas.

    Es saņēmu apstiprinājumu no Rēgensburgas.
    Ārzemnieku birojs reģionā, kurā es uzturas, ir ļoti liels un tajā ir daudz darbinieku. Neskatoties uz to, tas vienmēr ir tukšs zars. Jūs vienmēr dodaties, nerunājot tikšanos, un darījumus veicat negaidot.
    Bez tam vīrietis, kurš rūpējās par manu vīzu, bija tikpat vecs kā mana sieva, un viņi sazinājās un tērzēja, jo starp viņiem bija labas attiecības.
    Kamēr vīrietis gaidīja manus dokumentus, viņš konsulātam nosūtīja e-pastu ar lūgumu ātri atsūtīt manus dokumentus. Pēc saskaņojuma došanas viņš mūs informēja pa telefonu. Viņš teica manai sievai, ka nosūtīja e-pastu uz konsulātu, lai izsniegtu vīzu, negaidot pēc apstiprināšanas. Tad nāca vīza. Es domāju, ka tiem ir ietekme. Mana sieva tagad to sīki paskaidroja, tāpēc mēs to ignorējām 3 mēnešus, bet mēs par to runājām, un viņa man teica, ka, viņasprāt, tiem ir ietekme. Es saprotu, ka ārzemnieku birojs var personīgi izdarīt spiedienu uz konsulātu un ietekmēt šīs situācijas. Tāpēc es nezinu, cik tā ir patiesība, kad viņi jums saka, ka tas ir ārpus mūsu kontroles. Manuprāt, tas ir pilnībā saistīts ar to, ka vieta nav pārpildīta, un ar sastaptā virsnieka iniciatīvu. Pārpildītās vietās, kas gaida vīzas apstiprināšanu, es domāju, ka viņu pašaizliedzības un uzvedības sajūta ir atjaunota, un viņi pat nespēj sniegt informāciju. Jo mēs esam redzējuši, ka viņi var par mums rūpēties, kad vien vēlas.

    Pirms vīzas noformēšanas šeit iegriezāmies, lai painteresētos, vai ir iespējams pieteikties no Vācijas. Viņi mūs izveda un pārbaudīja ar daudziem dokumentiem (gandrīz ģimenes atkalapvienošanās dokumentiem), bet viņi teica, ka, tā kā laulība bija Dānijā, man bija jāveic ģimenes atkalapvienošanās Turcijā. Es nezinu, vai tie dokumenti, kurus viņi tajā laika posmā par mani apšaubīja, tika ierakstīti sistēmā vai nē. Varbūt tam bija papildu ietekme.

    Bez tam mana vīra tēvs ir atvaļināts no ļoti augsta ranga valsts iestādes. Es nezinu, vai šādas lietas tieši ietekmē birokrātiju Vācijā. Prognozes par procesu ietekmējošiem faktoriem izteicu tikai tad, kad par to domāju, bet nevaru zināt precizitāti. Es sniedzu informāciju, kas man ir nepieciešama, lai palīdzētu jums šajā procesā, cerot, ka pat neliela apdoma varētu palīdzēt.

    Mans personīgais viedoklis ir, ka vīzu process ir saistīts ar to, vai amatpersona izmanto savu iniciatīvu.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 346 līdz 360 (kopā — 537)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.